Książę Harry obchodził urodziny, a Meghan Markle zdradza patent na idealny prezent dla ukochanego

Jaki jest przepis na udany prezent dla mężczyny według Meghan Markle? Na nieistniejącym już blogu księżnej, The Tig, była gwiazda 'Suits' pisała o tym, jak wybiera idealny upominek dla bliskiej osoby.

Książę Harry, Meghan MarkleKsiążę Harry, Meghan Markle Victoria Jones / AP / AP

W sobotę książę Harry obchodził 34. urodziny. To wyjątkowa okazja, bo po raz pierwszy świętował je jako mąż Meghan Markle i książę Sussex. Nie mamy wątpliwości, że oboje spędzili ten dzień w gronie najbliższych, świetnie się bawiąc, a księżna dołożyła wszelkich starań, by wybrać idealny prezent dla ukochanego.

Jaki jest przepis na udany prezent dla mężczyny według Meghan Markle? Na nieistniejącym już blogu księżnej, The Tig, była gwiazda 'Suits' pisała o tym, jak wybiera idealny upominek dla bliskiej osoby:

Najłatwiej kupić koszulkę, ale i tak prawdopodobnie sama ją ukradniesz i zaczniesz używać jako piżamy. Zamiast tego, daj mu coś kreatywnego, co naprawdę mu się spodoba.

Od początku istnienia związku, para regularnie obdarowuje się przede wszystkim przemyślanymi prezentami. W zeszłym roku na ich nadgarstkach zauważone zostały identyczne, niebieskie bransoletki wykonane z koralików. Kilka miesięcy później, już przed pierwszym oficjalnym wyjściem, książę podarował ukochanej kolejną, tym razem diamentową jako dowód swoich uczuć.

ZOBACZ: Meghan Markle dostała modowy prezent urodzinowy prosto z Polski. 'Naprawdę się jej spodobał'

Meghan założyła ją podczas ich wspólnej wizyty w Birmingham na początku tego roku. Birks' Rosée du Matin to ulubiona kolekcja księżnej i kosztuje około 667 funtów.

Niedługo przed ślubem, Harry sprezentował narzeczonej kolejny podarunek. To obraz zatytu Everybody Needs Somebody To Love brytyjskiego artysty, Van Donna. Jeden z kolekcjonerów, którego odwiedził książę, zdradził, że syn Diany szukał "czegoś dla ważnej osoby".

 

Prawda, że urocze?

Więcej o: