FOREO UFO wraca na Fashion Week wraz z Victorią Beckham

Inteligentna maseczka do twarzy od FOREO - to sekret backstage'uzapewniający nieskazitelny wygląd modelkom na pokazie Victorii Beckham.

FOREO UFO x Victoria BeckhamFOREO UFO x Victoria Beckham mat. prasowe

Szwedzka marka FOREO ponownie stała się „wyborem ekspertów” – ich modny beauty gadżet UFO mini zadbał o nieskazitelny wygląd 30 modelek tuż przed wykonaniem makijażu i fryzury na pokazie najnowszej kolekcji Victorii Beckham na wiosnę i lato 2019, odbywającej się w Galerie Thaddaeus Ropac na London Fashion Week 2018.
Marka już po raz drugi w tym roku była partnerem pokazu brytyjskiego domu mody, a UFO mini zadbało o wszystkie modelki za kulisami pokazu, zanim trafiły w ręce makijażysty Pata McGratha i fryzjera Guido Palau.

ZOBACZ: Tego jeszcze nie było! FOREO stworzyło inteligentną szczoteczkę do twarzy

FOREO x Victoria BeckhamFOREO x Victoria Beckham mat. prasowe

FOREO UFO x Victoria BeckhamFOREO UFO x Victoria Beckham mat. prasowe

Victoria BeckhamVictoria Beckham mat. prasowe

Połączenie UFO mini wraz z super-nawilżającą maseczką H2Overdose to bomba składników odżywczych dla skóry, natychmiastowo zapewniająca jej świeży i promienny wygląd. H2Overdose to jedna z pięciu maseczek z nowej linii FOREO, które zostały zaprezentowane po raz pierwszy na pokazie Victorii Beckham.

Nasączona kwasem hialuronowym maseczka H2Overdose jest wykonana z miękkiej mikrofibry i w połączeniu z UFO mini zapewnia cerze odpowiednią pielęgnację, dzięki której skóra jest maksymalnie nawilżona, a sam zabieg można porównać do tego w salonie spa (ale zajmuje o wiele mniej czasu!). Zadbana w ten sposób cera jest gotowa na każdą okazję – nawet wyjście na wybieg na pokazie Victorii Beckham - co projektantka pokazała również w poście na swoim Instagramie.

 

FOREO UFO x Victoria BeckhamFOREO UFO x Victoria Beckham mat. prasowe

UFO mini zostało zaprezentowane szerszej publice po raz pierwszy na London Fashion Week, a już niedługo będziecie można zobaczyć je również w Polsce na backstage pokazu najnowszej kolekcji BIZUU.

Więcej o: