Dlaczego Meghan Markle zawsze nosi za duże szpilki?

Stylizacje księżnej Sussex budzą wiele kontrowersji, a media komentują dosłownie każdy szczegół związany z żoną Harry'ego. Jednym z nich stały się jej... buty!

Meghan MarkleMeghan Markle AP

Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego Meghan Markle nosi za duże szpilki? Różnica między jej autentycznym numerem, a tym, w którym prezentuje się na oficjalnych wyjściach waha się między 1, a 2 rozmiarami. Niedopatrzenie, a może modowa wpadka? Nic z tych rzeczy! Okazuje się, że to bardzo przemyślany krok. 

ZOBACZ: Chcesz poczuć się jak Meghan Markle? Znalazłyśmy identyczną marynarkę, jak nosi księżna

Chodzi o... wygodę. Tak, okazuje się, że za duże buty też mogą być wygodne. Według The Sun, noszenie większego rozmiaru jest decyzją samej księżnej. Harriet Davey, eksperta w dziedzinie mody, wyjaśnia:

Sławy często wybierają obuwie o kilka numerów większe,  gdy są na imprezie lub na czerwonym dywanie. Wszystko z jednego powodu - aby uniknąć pęcherzy.

Ok - pomyślisz. - Ale przecież ciężko chodzi się w za dużym obuwiu. Otóż... na to też jest sposób!  Cała sztuczka polega na wypełnianiu palców wyściółką, jak chusteczka lub wata, którą można wyjąć, gdy poczujesz, że stopa potrzebuje więcej przestrzeni. Sprytne, prawda? 

Sprawdź: Wygodne baleriny w dużych rozmiarach!

ZOBACZ: Co stanie się z suknią ślubną Meghan Markle? Zpadła decyzja rodziny królewskiej

książę Harry, Meghan Markleksiążę Harry, Meghan Markle AP

Meghan MarkleMeghan Markle AP

Księżna MeghanKsiężna Meghan Fot. Matt Dunham / AP Photo

Księżna MeghanKsiężna Meghan Fot. Matt Dunham / AP Photo

Meghan Markle pokazała się w dwóch kreacjach jednego dniaMeghan Markle pokazała się w dwóch kreacjach jednego dnia Dominic Lipinski / AP / AP

Meghan Markle pokazała się w dwóch kreacjach jednego dniaMeghan Markle pokazała się w dwóch kreacjach jednego dnia Chris Jackson / AP / AP

Pamiętaj, że największym błędem jaki możesz popełnić to noszenie zbyt małego rozmiaru szpilek. Ze względu na wysokość, stopa jest już wystarczająco nadwyrężona. Jeśli więc materiał uciska ją z każdej możliwej strony, możesz być pewna, że zaowocuje to opuchlizną, bolącymi pęcherzami, a nawet ranami.

Więcej o: