Oglądałaś Atomówki? Te kosmetyki przywołają wspomnienia z dzieciństwa

Cukier, słodkości i różne śliczności, oto składniki, które wybrano do stworzenia idealnych dziewczynek - brzmi znajomo? Jasne! To Atomówki, które uwielbiała kiedyś każda mała dziewczynka. Teraz kultowymi superbohaterkami zainspirowała się marka MylaQ, tworząc kolekcję lakierów hybrydowych MylaQ x ATOMÓWKI. Teraz możesz wykonać manicure inspirowany ulubuioną kreskówką z dzieciństwa i nadać swoim paznokciom mocy rodem z pracowni doktora Atomusa :)

MylaQ x ATOMÓWKIMylaQ x ATOMÓWKI mat. prasowe

MylaQ x ATOMÓWKI to limitowana kolekcja lakierów hybrydowych w aż 15 kolorach. Wśród nich znajdziesz inspirowane uroczą Bajką pastele i kolory nude, takie jak np. Great Care, True Friendship i Amazing Speed, a także odważne, niczym Brawurka, intensywne odcienie Orange Power, czy Green Power

ZOBACZ: Powstała paleta do makijażu ukryta w telefonie i musimy ją mieć

To nie wszystko! W stylizowaniu paznokci pomogą ci pyłki: CLEVER, SWEET i STRONG. Mieszanka mieniących się drobinek sprawi, że twój manicure stanie się niepowtarzalny, a jego struktura przypominać będzie wielobarwny piasek. 

Jeszcze mało? W komplecie znajdują się także nawilżające oliwki, które nie tylko nie  odżywią twoje paznokcie, a dodatkowo pozostawią piękny zapach tropikalnych owoców.

MylaQ x ATOMÓWKIMylaQ x ATOMÓWKI mat. prasowe

MYLAQ X ATOMÓWKIMYLAQ X ATOMÓWKI mat. prasowe

MylaQ x ATOMÓWKIMylaQ x ATOMÓWKI mat. prasowe

ZOBACZ: Kosmetyki Anastasia Beverly Hills w Polsce! Znamy ceny i datę premiery

Gdzie kupisz produkty z kolekcji MylaQ x ATOMÓWKI? Znajdziesz je w internetowym sklepie firmy MylaQ oraz w najlepszych drogeriach na terenie całej Polski. 

Więcej o: