Już jest! Olśniewaj, kiedy tylko chcesz z nowym zapachem AVON LUMINATA

Już jest! Pierwszy zapach marki AVON, sygnowany nazwiskiem nowej Ambasadorki - Małgorzaty Rozenek - Majdan. To czarująca kompozycja dla kobiet, które pragną być zauważone i podziwiane. Skomponował ją światowej sławy perfumiarz - Maurice Roucel. Intrygujące połączenie nut białej peonii kryształowej, soczystej gruszki oraz zmysłowej wanilii zachwyca i przyciąga uwagę.

Małgorzata Rozenek-Majdan, AVON LuminataMałgorzata Rozenek-Majdan, AVON Luminata mat. prasowe

Zapach został stworzony dla kobiet niepowtarzalnych, które inspirują swoim stylem i osobowością, przyciągają spojrzenia i uwagę tłumów. I właśnie taka kobieta została jego Ambasadorką. Małgorzata Rozenek-Majdan – podziwiana za styl, kobiecość i pewność siebie.

ZOBACZ: Chcesz być Rebel? Nowy zapach AVON Far Away Rebel

Zapach AVON Luminata zachwycił mnie od pierwszej chwili. Najbardziej urzekła mnie nuta peonii, którą uwielbiam. Cała kompozycja jest magnetyczna, uwodzicielska, nie można przejść obok niej obojętnie. To zapach idealny na wieczór, do eleganckich kreacji, ale również na te chwile, gdy kobieta chce podkreślić swój naturalny blask – mówi Małgorzata Rozenek - Majdan.

Intrygujące wnętrze

AVON Luminata został stworzony przez Maurice’a Roucela - gwiazdę w świecie perfumiarstwa. To on jest autorem bestsellerów takich jak DKNY Be Delicious, Celine Dion Sensational czy Gucci Envy. Specjalnie dla AVON skomponował zapach, który zachwyca i przyciąga uwagę. W nucie głowy, która otwiera zapach, odnajdujemy soczystą gruszkę i malinę. Nutę serca tworzy przepiękna kwiatowa kompozycja białej peonii kryształowej, magnolii i irysa. Bazą jest ciepłe piżmo i zmysłowa wanilia
z Madagaskaru, która nadaje zapachowi słodkie wykończenie. Kompozycja zamknięta jest w eleganckim flakonie, nawiązującym swoją formą do kształtu kryształu. To małe dzieło sztuki –  ozdoba każdej toaletki.

W kolekcji AVON Luminata dostępny jest również balsam do ciała oraz perfumetka, idealna do torebki. Teraz ukochany zapach będziesz mogła mieć zawsze przy sobie!

AVON LUMINATA. Ceny

Najnowszy zapach AVON Luminata 50ml będzie dostępny w katalogu AVON 14/2018 w cenie od: 69,99zł

AVON LuminataAVON Luminata mat. prasowe

Balsam do ciała AVON Luminata 150 ml będzie dostępny w katalogu AVON 14/2018 w cenie od: 30 zł

Avon LuminataAvon Luminata mat. prasowe

Perfumetka AVON Luminata 10 ml będzie dostępna w katalogu AVON 14/2018 w cenie od: 14,99 zł

AVON LuminataAVON Luminata mat. prasowe

Więcej o: