Powstał nowy film z Veronicą z 'Riverdale' i Alyssą z 'The End Of The Fucking World'. Zobacz zwiastun!

Camila Mendes i Jessica Barden to aktorki znane z popularnych seriali "The End Of The Fucking" i "Riverdale", które można obejrzeć na Netflixie. Już niedługo zobaczymy je razem w nowej produkcji opowiadającej o sugardatingu. Zobacz zwiastun "The New Romantic"!

Znacie Camilę Mendes i Jessicę Barden? Te dwie zdolne i grające w superpopularnych serialach na Netflixie aktorki już niebawem będziemy mogły zobaczyć w nowym filmie, który narobi sporo szumu!

Alyssa z The End Of The Fucking World i  Veronica z Riverdale  znalazły się w obsadzie nowej produkcji. Co prawda film miał już swoją premierę w marcuna festiwalu SXSW, jednak do kin  ma trafić dopiero w listopadzie. O czym opowiadaj The New Romantic?

ZOBACZ: Zwroty akcji, intrygi i nowe relacje. Oto zwiastun 3. sezonu 'Riverdale'

The New Romantic: nowy serial NetflixaThe New Romantic: nowy serial Netflixa mat. prasowe

The New Romantic to historia Blake (Jessica Barden), która zajmuje się prowadzeniem rubryki o seksie w szkolnej gazetce. Ponieważ sama jest mało doświadczona w tym temacie, jej teksty nie są zbytnio zachęcające. Gdy poznaje Morgan (Camila Mendes), która trudni się jako sugar baby, decyduje się poznać bliżej praktyki polecane jej przez nową koleżankę. Zaczyna spotykać z dużo starszym mężczyzną, a później opisuje to w rubryce. Szybko jednak zmuszona będzie do podjęcia decyzji, czy sugardating jest tym, czego naprawdę chce w życiu.

ZOBACZ: 'Gra o Tron 8': Jest pierwsza zapowiedź ostatniego sezonu serialu

Niewątpliwie jest to aktualny temat. Zjawisko sugardatingu, czyli związków kobiet z dużo starszymi mężczyznami w zamian za dobra materialne staje się coraz popularniejszy nie tylko w USA, ale też w Polsce. Coraz więcej dziewczyn decyduje się zostać "sugar baby", nie kryjąc nowego sposobu na życie. Nawet chłopak, narzeczony, a nawet żona sugar daddy nie stanowi tu żadnej przeszkody.

Ciekawy temat, prawda? Z niecierpliwością czekamy na ten film! Zwiastun The New Romantic możesz obejrzeć poniżej.

 
Więcej o: