Nie tylko my podjadamy, gdy nikt nie widzi! Książę Harry podkrada pierożki, a jego mina jest bezcenna

Ufff, myślałyśmy, że tylko nam się do zdarza. Podjadanie pyszności to nasze uzależnienie, ale od dziś nie jesteśmy same! Okazuje się, że royalsi są tacy jak my i też popełniają małe grzeszki. Księciu Harry'emu nie udało się tego ukryć :)

Podobno przekąski podjadane w tajemnicy nie tuczą, a książę Harry chyba zna tę wymówkę wielbicieli dobrego jedzenia. Podczas charytatywnego obiadu wydanego z okazji projektu książki kucharskiej (to pierwszy królewski projekt Meghan Markle), młodszy syn księżnej Diany został przyłapany na... kradzieży. 

ZOBACZ: Książę Harry zaliczył uroczą, modową wpadkę. Jak tu go nie kochać?

To nie żart! Wychodząc z namiotu, w którym wystawiony został uroczysty obiad, książę Sussex chował za plecami pyszne samosas, czyli indyjskie pierożki. Gdy tylko zorientował się, że został złapany na gorącym uczynku, błysnął uroczym uśmiechem w stronę fotografujących go paparazzich. Wygląda na to, że tak bardzo zasmakowały mu potrawy z najnowszej książki kucharskiej stworzonej przy współpracy Meghan, że chciał zabrać choć trochę do Nottingham Cottage, gdzie obecnie mieszka.

Warzywne samosas pojawiają się w pierwszym solowym projekcie Meghan Together: Our Community Cookbook, który został stworzony w celu wsparcia kobiet dotkniętych pożarem wieży Grenfell.

ZOBACZ: Książę Harry obchodził urodziny, a Meghan Markle zdradza patent na idealny prezent dla ukochanego

Harry zabiera pierożki z namiotu i chowa je za plecami.

książę Harryksiążę Harry youtube.com/theroyalfamilychannel

Chyba myśli, że nikt nie patrzy....

książę Harryksiążę Harry youtube.com/theroyalfamilychannel

Kiedy zauważa, że został przyłapany, nie może powstrzymać się od śmiechu. Jak go tu nie kochać?

książę Harryksiążę Harry youtube.com/theroyalfamilychannel

Całe nagranie zobaczysz poniżej. Harry, uwielbiamy Cię!

 
Więcej o: