10 premier Netflixa, których nie możesz przegapić w październiku

Nie możesz doczekać się filmowych nowości, które idealnie sprawdzą się na długie, jesienne wieczory? Specjalnie dla ciebie sprawdziłyśmy, co w trawie piszczy i wybrałyśmy najlepsze, październikowe propozycje. Pojawią się nowe seriale, a także kontynuacje tych, które już znamy. Jedno wiemy na pewno - będzie się działo!

10 premier Netflixa, których nie możesz przegapić w październiku10 premier Netflixa, których nie możesz przegapić w październiku mat. prasowe


Wreszcie nadeszła pora wyczekiwana przez wszystkich filmowych i serialowych maniaków! Gdy temperatura za oknem spada do 10 stopni, nie ma nic lepszego od kanapy, gorącej czekolady i dobrego serialu. 

Ostrzegamy - netflixowy październik wcale nie będzie lekki łatwy i przyjemny. Wśród jesiennych propozycji znalazły się bowiem dokumenty, a także trzymające w napięciu thrillery, w tym wyczekiwana przez wszystkich premiera nowej odsłony nastoletniej czarownicy, Sabriny. Gotowa na mocne wrażenia? Sprawdź, co przygotowała dla ciebie platforma Netflix!

"Big Mouth" sezon 2, premiera 5 października

Blaski i koszmary dojrzewania wywracają życie nastoletnich przyjaciół do góry nogami. Kontrowersyjny serial komediowy dwóch kumpli — Nicka Krolla i Andrew Goldberga.

 

"Dancing Queen", premiera 5 października

Wielkie sukcesy. Blask i sława. Maksymalne emocje. Alyssa Edwards w dzień trzęsie szkołą tańca, a w nocy — światem drag.

 

"Little Things" sezon 2, premiera 5 października

 

"Terrace House: Opening New Doors" część 4, premiera 9 października

Grupa młodych ludzi, wśród których znajdują się szef kuchni, snowboarder i hokeistka, udaje się do lasu Karuizawa, by spełnić swoje marzenia.

 

"Riverdale" sezon 3, premiera 11 października

W spokojnym miasteczku Riverdale ginie nastolatek z wpływowej rodziny. Grupa przyjaciół próbuje rozwiązać zagadkę morderstwa.

 

"Paranormalne doświadczenia", premiera 19 października

Uczestnicy opowiadają przyjaciołom i rodzinie prawdziwe historie o przerażających wydarzeniach, które nie dają im spokoju. A my oglądamy rekonstrukcje tych wydarzeń.

'Paranormalne doświadczenia''Paranormalne doświadczenia' screen Netflix

"Marvel: Daredevil 3", premiera 19 października

Tytułowy „Daredevil” to pseudonim Matta Murdocka, który został oślepiony w wieku 9 lat, ale posiada nadzwyczajne zmysły. Za dnia pracuje jako prawnik, nocą jest Daredevilem, który walczy z bandytami we współczesnym Nowym Jorku.

 

"Bodyguard", premiera 24 października

 

"Great News" sezon 2, premiera 25 października

Katie (Briga Heelan) jest dobrze zapowiadającą się producentką serwisu informacyjnego. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej apodyktyczna matka Carol (Andrea Martin) zostaje zatrudniona jako stażystka w tej samej telewizji. Dziewczyna próbuje przystosować się do nowej sytuacji.

 

"The Chilling Adventures of Sabrina", premiera 26 października 2018

Serial opowiada o dobrze nam znanych przygodach Sabriny nastoletniej czarownicy w nieco inny sposób - tym razem to mroczna historia o dojrzewaniu - pełna grozy, nadprzyrodzonych sił i czarów. W tej przywołującej na myśl "Dziecko Rosemary" i "Egzorcystę" adaptacji, Sabrina zmaga się ze swoją podwójną naturą — pół-czarownicy, pół-człowieka, próbując przeciwstawić się złym mocom zagrażającym jej, jej rodzinie i światu.

 

 

Więcej o: