Instagram szykuje zmiany! Możesz nie być zadowolona...

Przygotuj się na kilka nowości. Instagram już niedługo nie będzie taki sam. Sprawdź, czy będziesz zadowolona ze zmian!

Instagram zapowiada kolejne zmiany. Czym tym razem nas zaskoczy?Instagram zapowiada kolejne zmiany. Czym tym razem nas zaskoczy? mat. prasowe

Założymy się, że Instagram to twoja ulubiona aplikacja. Co prawda łączy ona ze sobą wiele funkcji, jednak wciąż pozostaje przejrzysta i łatwa w obsłudze. Aby w większym stopniu ułatwić użytkownikom korzystanie z Insta, twórcy po raz kolejny planują szereg zmian. My wiemy już, co się święci! 

Bye, bye, hashtagi!

Koniec z #polishgirl, #follow4follow i #like4like! Aby opisy pod zdjęciami były bardziej czytelne, powstanie oddzielne okno do dodawania hashtagów. Znikną więc z opisu bezpośrednio pod zdjęciem, jak funkcjonowało to do tej pory.  Dzięki temu tekst pod fotkami stanie się dłuższy i przejrzystszy. 

Ograniczenia geograficzne

Instagram testuje też opcję ograniczenia widoczności postów oraz InstaStories dla określonego regionu, który... sama będziesz mogła wybrać. Co to oznacza? Jeśli nie chcesz, aby twoje zdjęcia wyświetlały się polskim użytkownikom, będziesz mogła zmienić to w ustawieniach. Jest to opcja skierowana głównie dla kont marketingowych, jednak z pewnością znajdzie swoje zastosowanie wśród użytkowników prywatnych.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy Instagram wprowadzi powyższe zmiany. Mamy jednak nadzieję, że nowe funkcje nie popsują jakości aplikacji. 

Co myślisz o nowych pomysłach twórców Insta?

Więcej o: