Powstały wielorazowe podpaski. Można ich używać nawet kilka lat

To "te dni"? Nie dość, że dręczy cię brzucha, złe samopoczucie, to dodatkowo podpaski, których używasz, podrażniają okolice intymne oraz uczulają? Okazuje się, że jest na to sposób! Na rynku pojawiły się... podpaski wielokrotnego użytku, a my zastanawiamy się: jak to działa?

Powstały wielorazowe podpaski. Można ich używać nawet kilka latPowstały wielorazowe podpaski. Można ich używać nawet kilka lat Pinterest

Nie obawiaj się, to  higieniczne rozwiązanie, a do tego przyjazne dla każdej kieszeni.

Wielorazowe podpaski są miękkie i przyjemne w dotyku. Ich wewnętrzna strona wykonana jest z bio-bawełny, która nie podrażnia, a także chroni przed uczuleniami. Produkt został wyposażony w skrzydełka oraz specjalne zapięcie, dzięki któremu podpaska trzyma się na miejscu.

Do wyboru dostępne są dwie wersje: pierwsza z nich posiada wymienne wkłady i ma służyć w dni, kiedy okres jest dość obfity. Minusem, który widoczny jest na pierwszy rzut oka to grubość. Kobiety, które miały okazję je przetestować twierdzą jednak, że nie odznaczają się pod ubraniem. Do "dni końcowych" można już zaaplikować dołączoną do kompletu, cieńszą podpaskę.

Wielorazowe podpaski - jak to działa?

Zużytą podpaskę należy wypłukać w zimnej wodzie, a następnie wrzucić do pralki.

Produkt jest chłonny, jednak jest ryzyko, że nie sprawdzi się przy bardzo obfitej miesiączce. Jego użycie jest banalnie proste, jednak niestety mało praktyczne. Według nas, korzystanie z wielorazowych podpasek poza domem nie jest możliwe (kto chciałby nosić zużytą podpaskę w torebce?). Pozostaje korzystać z niej, gdy spędzasz czas w domu, jednak codzienne pranie również wydaje się uciążliwe.

Wielorazowe podpaski mają jednak swoje zalety. To dobre rozwiązanie dla kobiet, które:

- po użyciu jednorazowych podpasek mają podrażnienia

- mają uczulenie tradycyjne podpaski

- troszczą się o środowisko

- chcą zaoszczędzić pieniądze

Powstały wielorazowe podpaski. Można ich używać nawet kilka latPowstały wielorazowe podpaski. Można ich używać nawet kilka lat fot. drogeria-ekologiczna.pl

Ile to kosztuje?

Koszt jednej podpaski LadyPad to, w zależności od modelu, ok. 30-40 zł. Producent zapewnia, że produkt posłuży nam nawet przez 5 lat. Jeśli więc podliczymy koszty takiego wydatku i porównamy go z miesięcznymi wydatkami na jednorazowe podpaski, przekonamy się, że możemy zaoszczędzić.

Skusiłabyś się na taki gadżet?

 
Więcej o: