& Other Stories prezentuje kolekcję kosmetyków do pielęgnacji włosów prosto z Hollywood

& Other Stories z radością wprowadza do swojej ukochanej gamy kosmetyków całkowicie nową linię produktów: kosmetyki do pielęgnacji włosów, z szeroką ofertą produktów - począwszy od pielęgnacyjnych, takich jak szampon, odżywka i peeling do skóry głowy, a skończywszy na stylizujących, takich jak krem zagęszczający, balsam powiększający objętość czy spray zapewniający plażowy efekt. Kolekcja oferuje coś dla każdego, bez względu na rodzaj i potrzeby włosów.

Nowa kolekcja kosmetyków do pielęgnacji włosów została opracowana przez zespół & Other Stories we współpracy z Kylee Heath, rezydującą w LA stylistką edytorialową i ekspertką w zakresie stylizacji włosów na wielkie okazje oraz w charakterystycznym stylu LA.

& Other Stories& Other Stories mat. prasowe

Moją rolą jako współtwórczyni nowej kolekcji produktów do pielęgnacji włosów & Other Stories, było dodanie do tego procesu punktu widzenia stylisty z wyraźną perspektywą LA. Testowałam każdy produkt na sobie oraz razem z moimi klientkami, aby upewnić się, że każdy z nich jest idealny. Naszym celem było opracowanie wysokowydajnych produktów myjących i stylizacyjnych i jestem dumna, że mogłam uczestniczyć w każdym kroku tego procesu.

- mówi Kylee Heath, stylistka fryzur.

& Other Stories& Other Stories mat. prasowe

Po produktach do pielęgnacji ciała, linii zapachowej, kosmetykach do wizażu i narzędziach do pielęgnacji urody, wprowadzenie serii do pielęgnacji i stylizacji włosów stało się kolejną ekscytującą okazją rozwoju dla & Other Stories. Ta seria doskonale wpisuje się w estetykę atelier marki w Los Angeles.

Wspólnie z Kylee Heath zaczerpnęliśmy wiele inspiracji z życia w LA i wspólnie przeanalizowaliśmy jaki rodzaj pielęgnacji włosów wykroczy poza tradycyjny podział "na plażę", "do pracy" i "na wieczór". Dlatego podzieliliśmy kolekcję na trzy kategorie: Restore, Universal i Fullness. Kolekcja ta pozwala na stworzenie najbardziej pożądanego efektu fryzury - sprężystości, bryły, faktury, nieładu, fal, połysku lub gładkości. Wszystko to przy dobrze zrównoważonym zapachu, który będzie trwał przez cały dzień.

- mówi Frida Fagerholm, Dyrektor Działu Urody w & Other Stories.

& Other Stories& Other Stories mat. prasowe

Linia Restore

Program Restore zapewnia pełne odżywianie i pielęgnację. Kolekcja obejmuje produkty, które przywracają włosom zdrowy, gładki i błyszczący wygląd. Są świetne do codziennego użytku lub gdy chce się poświęcić włosom więcej uwagi. Linia została
stworzona z nawilżającej keratyny roślinnej i ekstraktu z hibiskusa, który wypełnia włókna włosa, nadając włosom miękki i dobrze odżywiony wygląd. Mieszanka olejów: kokosowego, jojoba i awokado chroni i przywraca do zdrowia uszkodzone włosy, zapewniając im jednocześnie gładki, odżywiony i błyszczący efekt.

Asortyment Restore obejmuje następujące produkty:

peeling do skóry głowy, intensywną maseczkę, serum do włosów, maskę odżywiającą do włosów, szampon i intensywną odżywkę.

& Other Stories& Other Stories mat. prasowe

& Other Stories& Other Stories mat. prasowe

Linia Universal


Linia Universal została stworzona na każdą okazję i obejmuje produkty, które zapewniają objętość, siłę i odżywienie. Każda formuła ma kilka funkcji i właściwości, a produkty do stylizacji zabezpieczają przed puszeniem się i przeciwdziałają elektryzowaniu się włosów. Linia została opracowana z udziałem naturalnych substancji aktywnych, takich jak karczoch, moringa i komosa ryżowa, ze względu na ich wielofunkcyjne właściwości oraz zdolność do zwiększania odporności i witalności włosów.

W ofercie Universal znajdują się następujące produkty: spray plażowy, balsam zwiększający objętość, spray do włosów, suchy szampon, spray ochronny,
szampon i odżywka.

& Other Stories, Linia Universal& Other Stories, Linia Universal mat. prasowe

& Other Stories, Linia Universal& Other Stories, Linia Universal mat. prasowe

Linia Fullness

Linia Fullness oferuje coś dla osób, które pragną zauważalnie większej objętości włosów. Zawiera produkty do stylizacji, które sprawiają, że włosy wyglądają na wyraźnie grubsze, tworząc pełnowymiarową fryzurę i fakturę o nawilżających właściwościach. Linia zawiera ekstrakty z grochu, liścia łuskowatego i wodorostów morskich, które nawilżają włosy bez ich obciążania.

W ofercie Fullness znajdują się następujące produkty: puder dodający objętości, krem zagęszczający, spray teksturujący, suchy szampon, szampon i odżywka.

& Other Stories& Other Stories mat. prasowe

& Other Stories& Other Stories mat. prasowe


& Other Stories zachęca do odkrywania i mieszania produktów pochodzących z trzech linii w celu wybrania swoich faworytów, w oparciu o ich wydajność i własne oczekiwania. Ponadto każda z trzech serii ma również swój własny zapach, który został
tak opracowany przez długoletniego współpracownika marki, perfumiarza Jêrome'a Epinette'a, aby wzajemnie uzupełniać się z pozostałymi. Ponadto wszystkie produkty nadają się do wszystkich rodzajów włosów i są bezpieczne w użyciu także w przypadku włosów farbowanych lub układanych chemicznie. 


Oferta pielęgnacyjna & Other Stories Los Angeles Atelier będzie dostępna w sklepach stacjonarnych i online pod adresem stories.com pod koniec lata 2018.

Więcej o: