Ta wizyta u fryzjera skończyła się katastrofą. 19-latka wstydzi się wyjść z domu

Krótko przed imprezą, Amy postanowiła zmienić fryzurę. Wybrała salon, który cieszy się dużą popularnością. Niestety, wizyta u nowego stylisty zakończyła się się katastrofą...

To miała być impreza marzeń. Amy czekała na nią od dawna, a kiedy przyszedł czas na przygotowania, postanowiła wybrać się do fryzjera, by zabłysnąć nową fryzurą przed całą szkołą. Dzień przed wydarzeniem 19-latka całkowicie oddała się w ręce stylisty, akceptując plan cięcia włosów. Okazało się, że to była najgorsza decyzja, jaką mogła podjąć.

Siedząc na fotelu, Brytyjka nie miała pojęcia co za chwilę stanie się w salonie. Fryzjer wyglądał na profesjonalistę i zasypywał klientkę pomysłami. Coś jednak bardzo nie tak.

Fryzjer zapytał, czy chcę zrobić sobie grzywkę. Zaczął ścinać moje włosy i obiecywał dobrze układającą się fryzurę.

Wszystko wydawało się być dobrze, do momentu, gdy Amy obudziła się następnego dnia, umyła świeżo obcięte kosmyki i zaprezentowała się mamie. Po samodzielnej stylizacji włosów w domu, okazało się, że w salonie wykonano podstawowe błędy: brakuje prawidłowego cieniowania, a co gorsza - widać ostre linie cięcia.

Mama miała minę w stylu „O mój Boże”. Powiedziała, że powinnam jeszcze raz przyjrzeć się moim włosom, bo wyglądają okropnie. Okazało się, że fryzjerka niezgrabnie obcięła spory kawałek z jednej strony. Mama próbowała ułożyć mi je w inny sposób, ale i tak wszystko na nic.

Nieudana wizyta u fryzjeraNieudana wizyta u fryzjera facebook.com/amy.gallagher.12

Najgorszy wydaje się fakt, że Amy zaufała renomowanej sieci salonów fryzjerskich, prosząc jedynie o stworzenie długiej grzywki. Nie miało więc prawa dojść do błędu ze strony stylisty. Fryzura wygląda naprawdę źle.

Następnego dnia Amy wróciła do salonu z reklamacją. Mimo, że zaproponowano jej kolejne cięcie mające uratować jej fryzurę, klientka nie zdecydowała się ponownie zaufać fryzjerowi. Otrzymała zwrot pieniędzy, a salon omija szerokim łukiem.

Co zrobiłabyś na jej miejscu?

Więcej o: