Jesteś gadżeciarą? Powstały bezprzewodowe słuchawki Blotooth i musisz je mieć

Zaawansowana technologia, bezkompromisowe brzmienie i materiały najwyższej jakości- legendarna linia słuchawek wciąż ustala zasady gry. Na targach IFA 2018, które odbyły się w Berlinie, Sennheiser po raz pierwszy zaprezentował doskonale wykonane słuchawki Bluetooth, które w prawdziwie bezprzewodowej konstrukcji łączą nowy standard jakości dźwięku z charakterystycznym stylem i komfortem.

Słuchawki Sennheiser MOMENTUMSłuchawki Sennheiser MOMENTUM mat. prasowe

Pierwszy model nowej generacji oferuje zupełnie nową jakość wrażeń słuchowych – bezprzewodowe słuchawki zapewniają wyjątkowe brzmienie stereo dzięki dynamicznym 7-milimetrowym autorskim przetwornikom, opracowanym z myślą o audiofilach. Najnowsza technologia Bluetooth, obsługa kodeka AAC oraz zgodność z QualcommaptXTM gwarantują wyjątkowy dźwięk Hi-Fi bez żadnych kompromisów. Dodatkowo zgodność ze standardem aptXTM Low Latency poprawia wrażenia odsłuchowe w grach i filmach, zapewniając idealną synchronizację dźwięku z obrazem.

Bądź w kontakcie ze światem

Dzięki funkcji Transparent Hearing słuchawki MOMENTUM True Wireless pozwalają użytkownikowi słyszeć dźwięki otoczenia podczas słuchania muzyki, co poprawia świadomość sytuacyjną i pozwala uczestniczyć w rozmowach bez zdejmowania słuchawek.

Słuchawki Sennheiser MOMENTUMSłuchawki Sennheiser MOMENTUM mat. prasowe

Inteligentna łączność bezprzewodowa

Słuchawki  płynnie współdziałają z cyfrowym ekosystemem użytkownika, zapewniając bezpośredni dostęp głosowy do inteligentnych asystentów, takich jak Apple Siri lub Google Assistant. Pozwalają bawić się, komunikować i szukać informacji z wykorzystaniem intuicyjnego interfejsu dotykowego i naturalnych poleceń głosowych. Hałaśliwe otoczenie nie stanowi już większego problemu, dzięki technologii dwu mikrofonowego kształtowania wiązki, która optymalizuje odbiór głosu, umożliwiając prowadzenie krystalicznie czystych rozmów telefonicznych oraz bezproblemowe korzystanie z asystentów głosowych. Ponadto wrażenia odsłuchowe można też personalizować za pomocą bezpłatnej aplikacji Sennheiser Smart Control– pozwala dostroić brzmienie słuchawek do osobistych preferencji z wykorzystaniem wbudowanego korektora dźwięku. Aplikacja zostanie uruchomiona wraz z dostępnością produktu w sprzedaży.

Ciesz się bezprzewodową wolnością w doskonałym stylu

Słuchawki oferują 4-godzinny czas pracy baterii. Można je ładować, umieszczając w dołączonym futerale ze zintegrowanym akumulatorem, dzięki czemu wydłuży się czas ich pracy do ponad 12 godzin w ciągu dnia. Słuchawki, zaprojektowane pod kątem idealnego dopasowania i całodziennego komfortu, są odporne na zalanie i pot. Co więcej, ich doskonałe wykończenie to kwintesencja elegancji i wytrzymałości. W ochronnym etui użytkownik znajdzie precyzyjnie ukształtowane słuchawki z metalowymi akcentami na zewnętrznej powierzchni, a także pozłacanymi stykami do ładowania. Konstrukcja została także wyposażona w magnesy, ułatwiające transport i przechowywanie.

Zobacz, jak wyglądają! Prawda, że super gadżet?

Słuchawki Sennheiser MOMENTUMSłuchawki Sennheiser MOMENTUM mat. prasowe

Słuchawki Sennheiser MOMENTUMSłuchawki Sennheiser MOMENTUM mat. prasowe

Słuchawki Sennheiser MOMENTUMSłuchawki Sennheiser MOMENTUM mat. prasowe

Więcej o: