Praca marzeń istnieje! Rusza rekrutacja testerów czekolady w warszawskiej Fabryce Wedla

Uwaga, uwaga, praca marzeń na horyzoncie! Teraz rzuć wszystko i zostań testerką smaku w firmie Wedel, producenta przysmaków takich jak Torcik Wedlowski, Ptasie Mleczko, baton Pawełek i kultowa czekolada w tabliczkach.

Słodycze na wystawie w Pijalni Czekolady Wedel (zdjęcie poglądowe)Słodycze na wystawie w Pijalni Czekolady Wedel (zdjęcie poglądowe) Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Wyborcza.pl

Kochasz Torcik Wedlowski i szukasz pracy? Mamy dobrą wiadomość -  fabryka czekolady E. Wedel poszukuje pracowników na stanowisko testerów sensorycznych. 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą mieć udział w historii naszej firmy trwającej już od prawie 170 lat. Przy opracowywaniu receptur naszych produktów najważniejsze są dla nas dwie rzeczy: najwyższa jakość i satysfakcja konsumentów. Na barkach degustatorów spoczywa więc duża odpowiedzialność za uciechę podniebień wszystkich amatorów słodyczy w kraju.

– mówi Magdalena Kołodziejska, Kierownik Komunikacji Marketingowej LOTTE Wedel.

Na czym polega praca na stanowisku testera? Trzy razy w tygodniu, dokładnie od wtorku do czwartku należy stawić się w siedzibie Wedla na warszawskiej Pradze i...  po prostu jeść słodycze, mówiąc, co się o nich sądzi.

Gorzka czekolada na odchudzanieGorzka czekolada na odchudzanie Pinterest

Brzmi dobrze? Aby wziąć udział w rekrutacji, w dniach 22 – 24 października trzeba zadzwonić pod numer: 22 349 14 14 i uzasadnić swoją kandydaturę.  Nie wiemy jak ty, ale my za chwilę składamy CV! 

Więcej o: