Nowy serial twórców 'Riverdale' już w grudniu na Netflixie! W roli głównej Penn Badgley z 'Plotkary'

Jeszcze niedawno dla wszystkich był tytułową Plotkarą. Teraz wszystkim swoim fankom da się poznać jako... stalker! Penn Badgley, bo o nim mowa, podjął się nowego aktorskiego wyzwania. Aktor pojawi się w nowym serialu twórców "Riverdale"!

Penn Badgley w nowym serialu NetflixaPenn Badgley w nowym serialu Netflixa mat. prasowe

Pierwsze informacje o serialu zatytułowanym po prostu Ty, pojawiły się w zeszłym roku. Wtedy wiadomo było jedynie, że to thriller psychologiczny, składający się z 10 odcinków, a jego głównym bohaterem będzie właściciel księgarni, który w każdej  wolnej chwili wykorzystuje media społecznościowe, by zbliżyć się do pewnej dziewczyny.Teraz, gdy wiemy już zdecydowanie więcej, możemy śmiało stwierdzić, że Netflix szykuje kolejny serial, który ma szansę stać się wielkim hitem.

Głównego bohatera zagra znany z serialu Plotkara, Penn Badgley. Joe, bo o nim mowa, bez opamiętania będzie śledził każdy krok Guinevere Beck, graną przez Elizabeth Lail. Dziewczyna jest aspirującą pisarką, która pewnej nocy spada na tory na stacji metra, a w ostatniej chwili przed ratuje ją nikt inny, jak Joe. Wtedy właśnie rodzi się między nimi bliska relacja. Guinevere nie zdaje sobie jednak sprawy z chorych zamiarów mężczyzny. 

 

Brzmi ciekawie? Pierwszy odcinek już w grudniu na platformie Neflix! Kto tak jak my, nie może się doczekać?

Penn Badgley w nowym serialu NetflixaPenn Badgley w nowym serialu Netflixa mat. prasowe

Więcej o: