Tym nagraniem z Australii Harry rozbawił świat do łez. Książę odgania muchy i to najlepsze, co dziś zobaczysz

Nie można zaprzeczyć temu, że książęca para prezentuje się wprost cudownie. Meghan świetnie radzi sobie w wypełnianiu nowych obowiązków, a Harry wspiera żonę podczas oficjalnych spotkań, nie zapominając przy tym o naturalności, luzie i słynnym poczuciu humoru. Co tym razem zrobił książę, że świat nie może powstrzymać się od śmiechu?

Księżna Meghan i książę HarryKsiężna Meghan i książę Harry AP

Książę Harry i Meghan Markle wzbudzają ogromne zainteresowanie, gdzie tylko się pojawią. Kilkanaście godzin po ogłoszeniu, że księżna Sussex spodziewa się dziecka, para złożyła kilkudniową wizytę w Australii. Harry i Meghan udali się m.in. do Taronga Zoo w Sydney, jednak największe zainteresowanie wzbudziła ich obecność w mieście Dubbo. Wszystko za sprawą zabawnego zachowania księcia, który w czasie oficjalnego spotkania rozbawił do łez wszystkich zaproszonych gości, a przede wszystkim swoją ciężarną żonę

Cała sytuacja miała miejsce podczas przemówienia przedstawicielki organizacji Royal Flying Doctor Service of Australia, zajmującej się udzielaniem pomocy medycznej osobom zamieszkującym osiedla ludzkie oddalone o dziesiątki, a często nawet setki kilometrów od większych ośrodków. Gdy Ruth Sandow wygłaszała mowę, stojąc obok książęcej pary, książę Harry niespodziewanie wykonał popularny w Australii gest zwany „Aussie salute”. Polega on na chaotycznym machaniu rękami tuż przed twarzą innej osoby, co przypomina odganianie much. Zwyczaj ten ma związek z popularnym australijskim owadem, który rozprzestrzenia szkodliwe bakterie. 

 

Zabawne zachowanie Harry'ego rozbawiło zaproszonych gości, a także samą Meghan Markle, która nie mogła powstrzymać się od śmiechu. 

Nie wiemy jak ty, ale my uwielbiamy Harry'ego za jego poczucie humoru i naturalność, którą odziedziczył po księżnej Dianie. Jak tu go nie kochać?

książę Harryksiążę Harry youtube.com/theroyalfamilychannel

Księżna Meghan i książę HarryKsiężna Meghan i książę Harry Eddie Mulholland / AP / AP

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry Dominic Lipinski/AP

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry Paul Edwards/AP

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry Chris Jackson/AP

Więcej o: