Inteligentne i nowoczesne sprzęty dla każdego domu od teraz w Biedronce. Trzy produkty, które ułatwiają życie

Od sprzętu AGD wymagamy coraz więcej. Nie zadowalają nas już podstawowe funkcje, szukamy bardziej zaawansowanych urządzeń i rozwiązań. Nic w tym dziwnego - komfort i wygoda podczas codziennych domowych czynności są przecież bardzo ważne.

Marka Hoffen to jakość i smart technologie w przystępnych cenach. Urządzenia są dostarczane przez polskich producentów, mają gwarancję i wsparcie. Zostały zaprojektowane do polskich domów i mieszkań, ciesząc oko wyjątkowym, minimalistycznym, estetycznym designem.

Trzy urządzenia marki Hoffen są dostępne w Biedronce, jednak trzeba się spieszyć, bo promocja kończy się 25 listopada.

Pierwszym z nich jest bezprzewodowy odkurzacz myjący Hoffen. Wielofunkcyjne urządzenie typu 3 w 1 zastąpi tradycyjny odkurzacz, odkurzacz do samochodu, a nawet… mop.

Produkty marki HofferProdukty marki Hoffer Fot. materiały producenta

Bezprzewodowa konstrukcja i pojemny akumulator litowo-jonowy (aż 2000 mAh) czynią urządzenie wyjątkowo komfortowym. Można go użyć w dowolnym pomieszczeniu, samochodzie, garażu, na podjeździe, przed domem czy blokiem.

Konstruktorzy pamiętali nawet o wyposażeniu urządzenia w diody LED, a także zbiornik na detergent i spryskiwacz. Dzięki czemu sprzątanie zawsze jest wygodne. Ponadto sterowanie dostępne jest z poziomu uchwytu - odpowiednie funkcje zawsze są w zasięgu ręki.

Odkurzacz Hoffen nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg. Jeden sprzęt może więc służyć do ich odkurzenia, a następnie umycia. Pozwala to nie tylko oszczędzać czas, ale i miejsce na przechowywanie.

Hoffen nie zapomniał też o problemie trudnych plam i zanieczyszczeń. Wraz z odkurzaczem gratis otrzymamy turboszczotkę niezbędną przy czyszczeniu bardziej uporczywego brudu.

Odkurzacz 3 w 1 można zabrać wszędzie, nie trzeba  martwić się o kable, mopy, wiadra i spryskiwacze, detergenty.

Bezprzewodowy mop elektryczny 4 w 1 marki Hoffen to kolejne urządzenie, które wprowadza do sprzedaży Biedronka. Pozwoli wyczyścić urządzenie na cztery sposoby: na sucho, na mokro, przez polerowanie i woskowanie.

Produkty marki HofferProdukty marki Hoffer Fot. materiały producenta

Podobnie jak w przypadku odkurzacza konstruktorzy pomyśleli o tym, by urządzenie uczynić bardziej zaawansowanym. Bezprzewodowa konstrukcja umożliwia gruntowne wyczyszczenie podłóg bez martwienia się o kable. Elektryczny mop na jednym ładowaniu może bowiem działać aż 45 minut. Do tego wbudowany pojemnik na detergent i spryskiwacz pozwolą wyczyścić każdą plamę bez biegania po kolejne butelki i wiadra.

Pozbycie się każdego zabrudzenia bez uciążliwego szorowania umożliwi wyposażenie mopa w aż trzy duże pady. Pomocna jest też możliwość przełączania urządzenia pomiędzy dwiema szybkościami. Wkładki z mikrofibry można łatwo czyścić i wymieniać - jakość sprzątania zawsze będzie więc taka sama.

Hoffen zapewnia, że jego urządzenie jest wszechstronne. Nadaje się do czyszczenia podłóg drewnianych, kamiennych, parkietów, kafli i paneli. Jest też ergonomiczne - nie wymaga pracy w uciążliwej pozycji, pozwala na sterowanie jednym przycisku, jest podświetlone diodami LED.

Odkurzacz robot SMART - to najlepszy dowód na to, że w Biedronce pojawiają się urządzenia w pełni inteligentne i nowoczesne. Odkurzacz Hoffen jest bowiem w stanie samodzielnie posprzątać podłogę w mieszkaniu czy domu.

Produkty marki HofferProdukty marki Hoffer Fot. materiały producenta

Za pomocą pilota można nim wygodnie sterować - na przykład wybrać jeden z trzech trybów pracy. Urządzenie pozwala  nawet określić w jakich godzinach ma rozpocząć pracę. Po jej zakończeniu samo podłączy się do stacji ładującej.

Inteligentny odkurzacz Hoffen wyposażono w aż pięć czujników, które rozpoznają przeszkody takie jak ściany, schody czy meble. Możesz mieć więc pewność, że kiedy ty siedzisz w pracy “ktoś” w twoim domu ciężko pracuje.

Dokładność sprzątania zapewniają trzy szczotki - jedna główna oraz dwie boczne. To dzięki nim nawet narożniki pomieszczeń będą odkurzone.

Odkurzacz robot SMART jest w stanie pracować bez przerwy przez 90 minut. Pomyśl jak ile wysiłku kosztowało by sprzątanie tak długo.

Urządzenia, które trafiają do Biedronki dzięki bardziej zaawansowanej, przemyślanej konstrukcji są wyjątkowo wszechstronne, ergonomiczne i komfortowe. Ale oferta Hoffen jest o wiele szersza. 

13 listopada firma wypuściła nową kolekcję przydatnych na co dzień urządzeń, które skrócą czas sprzątania i pozwolą cieszyć się czasem wolnym. Warto śledzić komunikaty na stronie http://hoffen.com.pl - kolejne duże promocje marki Hoffen już niebawem.