Kasia Stankiewicz pokazała zdjęcia z początków kariery. Jest nie do poznania. "Wygląda Pani jak anioł" piszą fani

Kasia Stankiewicz podbiła serca polskich słuchaczy już od pierwszych taktów piosenki "Zamigotał świat", którą zaśpiewała w programie "Szansa na sukces". W ostatnim czasie na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które podbiło serca fanów. Piosenkarka wróciła wspomnieniami do przeszłości. Jest nie do poznania.

Kasia Stankiewicz jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Gdy 26 lat temu wystąpiła w programie „Szansa na sukces”, podbiła serca zespołu „Varius Manx” i już rok później zastąpiła Anitę Lipnicką jako ich wokalistka. Tak rozpoczęła się jej wielka kariera, która z niezmienną intensywnością trwa aż do dziś. Z okazji 30 – lecia zespołu piosenkarka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które niczym kapsuła czasu, przeniosło nas do lat jej młodości. Jak wyglądała?

Kasia Stankiewicz publikuje zdjęcie z początków kariery

Długie, blond włosy z prostą grzywką i biała długa sukienka z beżową kamizelką – tak prezentowała się w latach 90. wokalistka jednego z najsłynniejszych polskich zespołów, „Varius Manx”. Trzeba przyznać, że opublikowane wspomnienie Kasi idealnie oddaje klimat złotych, polskich lat 90. Jak sama wyznaje w opisie pod zdjęciem:

Co prawda w garderobach Sali Kongresowej padało z góry ostre, jarzeniowe światło, ale ta siwość na włosach jak od lalki z lat 80-tych, występowała na serio. Moja ciocia, samozwańczy fryzjer, robiła mi takie sesje na głowie. Kiecki pożyczone od kumpeli z liceum Moniki, która zresztą była jakby moją pierwszą „stylistką”. Dobrze, że zdjęcie nie załapało obuwia, bo instynkt wizerunkowego pogrążenia występował u mnie wtedy dominująco 
 

Kinga Rusin napisała wierszyk o Polsce bez PiS Kinga Rusin poparła strajk mediów. Mocne słowa dziennikarki. "Poniektórzy dopiero teraz się obudzili"

Kasia Stankiewicz w długich blond włosach wyglądała jak anioł

Znana wokalista rozpoczęła swoją karierę ponad 20 lat temu. Mimo to wciąż jest jedną z najsławniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Mało kto trzymał w pamięci początki jej pracy z „Varius Manx”, opublikowane wspomnienie wywołało wśród fanów falę zachwytu:

U la la, pamiętam tę urokliwą Blondynkę.
W tych długich jasnych włosach wyglądała Pani jak anioł, tylko aureoli Pani brakowało!
Fryzura i wdzianko w dechę!
Prosimy o więcej takich perełek 

"Lubię pracować z ludźmi, którzy odważnie patrzą w przód" - Kasia Stankiewicz [NASZ WYWIAD]

Zobacz wideo "Dance, dance, dance". Anna Mucha śpiewa Kasi Stankiewicz
Więcej o: