Sonia Bohosiewicz zmieniła kolor włosów. Ten odcień blondu to największy krzyk mody

Sonia Bohosiewicz przeszła metamorfozę. Jej nowy kolor włosów to jeden z największych hitów wiosny. Wakacje na Teneryfie odmieniły nie tylko to, co aktorka ma w głowie, ale także to, co ma na głowie. Jej nowy kolor włosów to największy krzyk mody .

Maja Bohosiewicz spędza beztroskie wakacje na Teneryfie. Wśród towarzyszów podróży nie zabrakło jej rodziny i przyjaciół, w tym znanej aktorki, Olgi Frycz. Gwiazda postanowiła jednak na chwilę wrócić do polskiej zimy. Jej włosy, do tej pory rozjaśnione przez beztroskie słońce, przeszły wielką metamorfozę. Na jakie zmiany zdecydowała się aktorka?

Nowy kolor włosów Soni Bohosiewicz to fryzjerska petarda

Maja Bohosiewicz odwiedziła ostatnio jeden z warszawskich salonów fryzjerskich.  Nie tylko zmieniła kolor na o wiele jaśniejszy odcień, ale także zdecydowała się na ich znaczne przedłużenie. Nowy wygląd aktorki to najpiękniejsze odbicie jej beztroskich wakacji. Jak podoba się wam efekt końcowy?

Maja Bohosiewicz na beztroskich wakacjach 

Aktorka spędziła ostatnie dni na Teneryfie. Jej beztroskie wakacje mogliśmy na bieżąco obserwować na jej Instagramie. Wśród kompanów podróży nie zabrakło Olgi Frycz i jej córeczki. Aktorki łączy wielka przyjaźń, co wielokrotnie podkreślały podczas podróży. Ostatni wspólny wyjazd odbyły aż 10 lat temu na Lanzarote. 

Te cięcia i stylizacje będą hitem wiosny. Są bardzo kobiece i optycznie odmładzają Modne i odmładzające fryzury dla 60-latek. Sprawdź, jak fryzurą odjąć sobie nawet 10 lat!

Połączyło nas pasmo, które było związane z zawodem. Inteligentne poczucie humoru, które każda z nas posiada, więc nasze rozmowy od śniadania do kolacji po prostu błyszczą. Każdy chce z nami przebywać – oświadczyła z uśmiechem na ustach Sonia. Natomiast Maja dodała, że macierzyństwo również je zbliża. – Każda z nas rozumie własne rozterki i problemy, ale nie tylko na macierzyństwie  - przyjaźń polega. Dobrze nam się tutaj spędza czas, ale w Warszawie też się często spotykamy

- powiedziała aktorka w wywiadzie dla TVN.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz obchodziła 30. urodziny
Więcej o: