Anna Lewandowska ukryła grzywkę na jeden dzień. Znamy fryzjerski trik, dzięki któremu trenerka zmieniła swój look

Anna Lewandowska na co dzień nosi długą, prostą grzywkę. Podczas Gali Mistrzów Sportu 2021 trenerka postanowiła jednak na jeden dzień z niej zrezygnować. Jak się jej to udało? Zdradzamy trik, który pokochają wszystkie miłośniczki zmian.

Gala Mistrzów Sportu 2021 była wielkim wydarzeniem. Oprócz doskonałych sylwetek najpopularniejszych sportowców, obiektywy aparatów skierowane były na ich partnerki. Głośno komentowano kreację każdej z nich. Nie zabrakło jednak westchnień zachwytu nad Anną Lewandowską. Zauważyliśmy jednak u niej pewną zmianę. Gdzie się podziała jej grzywka? Trenerka zastosowała fryzjerski trik, który pokochają miliony kobiet.

Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Anna Lewandowska bez grzywki – jak to zrobiła?

Delikatne miękkie fale, włosy zarzucone na bok, butelkowozielona suknia z głębokim dekoltem – Anna Lewandowska prezentowała się podczas uroczystości jak prawdziwa gwiazda Hollywood. Jej włosy wyglądały obłędnie. Jak trenerka na jeden dzień pozbyła się swojej słynnej, prostej grzywki? To bardzo proste. Żona Roberta Lewandowskiego jedynie wczesała ją w pasma okalające buzię. Istnieją dwa sposoby na to, by wykonać ten trik efektywnie.

Wcierki ze składników, które masz już w domu. Dzięki nim włosy będą szybciej rosły i mniej wypadały Wylewasz wodę po ziemniakach? To błąd! Sprawdzi się jako kosmetyk do włosów

Jak ukryć grzywkę? Wczesz ją w pasma włosów

Na początku będziemy musieli zrobić przedziałek z boku głowy. Następnie sięgamy  po suszarkę i okrągłą szczotką wczesujemy grzywkę we włosy wokół twarzy. Dzięki temu będzie miała szansę wtopić się w resztę pasm. Całość spryskujemy lakierem lub innym produktem do stylizacji włosów, aby efekt utrzymał się dłużej. Resztę włosów zaczesujemy za ucho i również utrwalamy  odpowiednim kosmetykiem.

Czesanie włosów Jak wybrać szczotkę i jak jej używać?

Jak ukryć grzywkę za pomocą prostownicy?

Drugim sposobem na ukrycie grzywki jest dokładne wyprostowanie wszystkich pasm. Następnie za pomocą grzebienia z grubymi ząbkami wczesujemy grzywkę we włosy i porządnie spryskujemy lakierem. Nie ma konieczności robienia przedziałka. Tego typu zabieg doskonale sprawdzi się u osób z wysokim czołem – w ich przypadku lepiej jest unikać tworzenia przytwarzowych fal.

Więcej o: