Doda świętuje 37 urodziny w Meksyku. Z tej okazji opublikowała nietypową sesję. Gwiazda wygląda obłędnie

Doda to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Kobiety i mężczyźni nieustannie zachwycają się jej fenomenalną formą. Dzisiaj piosenkarka obchodzi swoje 37 urodziny. Meksykańska sesja, którą opublikowała na swoim Instagramie z tej okazji jest rewelacyjna.

Dorota Rabczewska, znana wszystkim jako „Doda”, jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w całej Polsce. Przez lata kariery zgromadziła wokół siebie rzeszę wiernych fanów, którzy wraz z nią dorastali i rzetelnie obserwowali wszystkie zmiany w jej życiu. Dziś gwiazda obchodzi 37 urodziny. Sesja, którą opublikowała z tej okazji na swoich mediach społecznościowych wprawia w zachwyt. Ciężko uwierzyć, że jest po trzydziestce.

Zobacz wideo Doda odtworzyła słynną scenę ze „Słonecznego patrolu” na plaży w Meksyku

Doda świętuje swoje 37 urodziny w Meksyku 

Doda nie kryje, że uwielbia spędzać wakacje w ciepłych krajach. Od trzech tygodni dzieli się z obserwatorami podróżą do Meksyku. Wraz z przyjaciółkami spędza tam chwile pełne słońca, pięknych widoków i kolorowych drinków. Mimo że święto zakochanych spędziła bez swojego męża, daleka podróż obdarowała ją bagażem nowych doświadczeń. Jakiś czas temu piosenkarka napisała na Instagramie:

...choć na początku czułam się dziwnie, z godziny na godzinę było mi lepiej. A na koniec w ogóle postanowiłam, że następne wakacje lecę w nieznane samemu. Why Not? Trzeba poznawać nowe, a sami siebie poznawać się boimy

Meksykańskie wakacje wyraźnie jej służą. Wciąż wspomina o niesamowitych doświadczeniach i przeżyciach, które codziennie zachodzą jej drogę. Beztroskie słońce i drinki z palemką pozwoliły jej poczuć prawdziwy relaks, a niezapomniane podróże dały nowe życie telewizyjnym opowieściom o kraju uwielbianej przez smakoszy tequili. 

Co tydzień mieszkam w innym miejscu w Meksyku. Na ten moment wyjazd można podsumować: 4 przeprowadzki, 17 bikini, 134608754226 ugryzień komarów w bungalowie, shoty tequili - przestałam liczyć  

1 stycznia piosenkarka podzieliła się z fanami ciekawym faktem ze swojego życia. Gwiazda nie wypiła podczas tegorocznego sylwestra ani kropli alkoholu. To pierwszy taki sylwester od 20 lat. Ponieważ nie zdradziła powodu podjęcia takiej decyzji, w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje na temat domniemanej ciąży gwiazdy.

Większość wiernych fanów Dody wie jednak, że ich ulubiona artystka od jakiegoś czasu stara się żyć najzdrowiej, jak tylko potrafi. Odżywia się racjonalnie, dużo trenuje i dba o wewnętrzny spokój. Być może to jest właśnie tajemnica jej fenomenalnie młodego wyglądu? Jak widać jednak, urodzinowe wakacje spędza z luźnym podejściem do życia. Balans jest najważniejszy. 

Pod swoim urodzinowym postem Doda podziękowała fanom za pamięć i życzenia urodzinowe. Nie ukrywa, że serdeczne życzenia sprawiają jej wiele radości i powodu do wzruszeń.

 
 Ja jeszcze 6 godzin poczekam na urodziny, ale już spływają od moich kochanych fanów życzenia, bo w Polsce po północy. Dziękuje za pamięć. Dla Was sesyjka z jednego z piękniejszych miejsc, w których byłam.

Również i my dołączamy się do najserdeczniejszych życzeń. Oby tej wyjątkowy dzień był mimo wszystko pełen powalentynkowej miłości.

Więcej o: