Sukienka Meghan Markle, w której ogłosiła drugą ciążę, nie była przypadkowa. Ma związek z Archiem

Meghan Markle i książę Harry oczekują narodzin drugiego dziecka. O nowym potomku poinformowali świat publikując urocze, czarno- białe zdjęcie. Okazuje się, że sukienka, którą ma na sobie przyszła mama ma dla niej duże znaczenie. Nic w ich życiu nie jest przypadkowe.

Tegoroczne walentynkowe popołudnie było prawdziwym świętem miłości. Właśnie tego dnia świat obiegła informacja o kolejnej ciąży żony księcia Harry’ego, Meghan Markle. W przeciągu kilku minut cały Internet dosłownie wrzał o tej wspaniałej wiadomości. Para poinformowała o dziecku publikując romantyczne zdjęcie ukazujące szczęśliwych rodziców. Ciążowy brzuszek księżnej podkreśliła delikatna sukienka. Wszystko wskazuje na to, że ma ona dla niej szczególne znaczenie.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka

Sposób, w jaki Meghan i Harry obwieścili światu kolejną ciążę księżnej, był nieoczekiwany. Czarno-białe zdjęcie ukazujące leżącą na kolanach męża Meghan z wyraźnie podkreślonym brzuszkiem, wzruszyło wielu z nas. Uchwycenie tak pięknego momentu w kadr aparatu pozwoliło fanom na falę zachwytu. Subtelnie wyeksponowany przez długą, delikatną sukienkę brzuch księżnej był wyraźnym sygnałem nadchodzących wydarzeń. Nic w życiu tej pary nie jest przypadkowe. Nawet kreacje często niosą za sobą ich osobistą symbolikę. Tak było również w tym wypadku.

Autorem romantycznego zdjęcia Meghan i Harry'ego był znany fotograf i bliski przyjaciel rodziny, Missan Harriman. Mężczyzna był pierwszym czarnoskórym fotografem, który stworzył sesję okładkową "Vogue'a". Nie krył swojego wzruszenia faktem, że to właśnie jego królewska para poprosiła o wykonanie tak ważnej fotografii. W rozmowie z brytyjskim "Vogue" powiedział: 

Poproszenie o pomoc w podzieleniu się tak wielką radością ze światem, po równie dużej stracie, którą było utracenie poprzedniej ciąży, jest wyznacznikiem prawdziwej przyjaźni. Meghan przypomniała mi, że gdybym nie przedstawił jej wspólnemu przyjacielowi, nie poznałaby Harry'ego. Jestem wdzięczny za każdą małą rolę, którą odegrałem
 

Zobacz też: zjawiskowe sukienki Renee w świetnych cenach!

Sukienka Meghan Markle niesie za sobą szczególne znaczenie

Sukienka, którą możemy podziwiać na opublikowanym zdjęciu, jest dla księżnej szczególnym elementem garderoby. Długa, letnia kreacja została zaprojektowana przez markę Carolina Harrera specjalnie dla Meghan w czasach, kiedy była w ciąży z pierwszym dzieckiem, Archiem. Tym razem księżna rozpoczęła kolejny etap w swoim życiu przemycając do niego element przeszłości. To piękne i wzruszające przedsięwzięcie pokazuje, jak wielkie znaczenie ma dla niej to, co już było i to, co ma nadejść. Co ciekawe, data, w której małżeństwo ogłosiło narodziny kolejnego potomka, także nie jest przypadkowa. Księżna Diana, matka Harry’ego, również obwieściła jego narodziny w walentynki.

Sprawdź także: Modne obuwie w kolorze białym!

Nie wiadomo jednak kiedy nowy potomek pojawi się na świecie. Nie znamy także jego płci. Mimo to wiemy, że wiadomość o ciąży musiała być dla księżny niesamowitą radością – jakiś czas temu Meghan zdradziła, że ma za sobą poronienie.

Zobacz też: piękne ubrania i dodatki w kolorze bieli, które zachwycają!

Więcej o: