Małgorzata Rozenek - Majdan zagrała w komedii romantycznej. Ta rola będzie zupełnie inna niż w filmie Patryka Vegi

Małgorzata Rozenek - Majdan jakiś czas temu pochwaliła się nową rolą w filmie Patryka Vegi. Dziś zdradza fanom szczegóły dotyczące jej najnowszego projektu. Prowadząca programu "Projekt Lady" zagra w komedii romantycznej.

Jakiś czas temu do Internetu trafił zwiastun najnowszej produkcji Patryka Vegi, „Miłość, seks i pandemia”. Trzeba przyznać, że wzbudził wśród społeczeństwa duże kontrowersje – jak to na filmy Vegi przystało. W jedną z głównych ról wcieliła się w nim perfekcyjna pani domu, Małgorzata Rozenek – Majdan. Okazuje się jednak, że nie była to jedyna produkcja, w której zagrała gwiazda. Zobaczymy ją także w nowej komedii romantycznej.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek – Majdan robi karierę aktorską

Kariera Małgorzaty Rozenek – Majdan mknie jak rakieta. Gwiazda aktualnie prowadzi swój własny program „Rozenek cudnie chudnie” i, co najistotniejsze, spełnia się jako początkująca aktorka. Jakiś czas temu świat dowiedział się o jej filmowym debiucie w filmie Patryka Vegi, „Miłość, seks i pandemia”. Gosia wcieliła się w rolę Nory. Jak sama mówi, było to dla niej nie lada wyzwanie. Musiała stworzyć w sobie zupełnie inną osobowość.

Nora – moja bohaterka, jest kobietą, która ma wszystko inne niż ja. Jej decyzje są inne, jej wygląd jest inny, jej zachowanie jest inne. Patrykowi bardzo zależało, żeby stworzyć tę postać, a nie, żeby to była Małgorzata Rozenek, która odgrywa jakąś rolę, tylko żeby stworzyć od początku DNA mojej bohaterki. I ona jest tak inna ode mnie, że są sceny, że nie poznaję, że to jestem ja. Ale są takie, o których na pewno będzie głośno.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na premierę tej produkcji. Czym jeszcze może zaskoczyć nas Vega? A może raczej powinniśmy zadać pytanie, czym może zaskoczyć nas Małgosia?

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze. To hit! Zajmuje tylko 5 minut, a działa jak błyskawiczny lifting

Małgorzata Rozenek – Majdan zagra w komedii romantycznej

Jak się okazuje, „Miłość, seks i pandemia” nie były jedynym filmem, w której zagrała gwiazda - dostała również rolę w nowej komedii romantycznej. I choć filmowe kreacje aktorki w obu filmach są zupełnie inne, Gosia cieszy się z szansy, którą dostała, choć, jak sama przyznaje, jej rola w komedii była o wiele mniejsza:

COVID trochę nam pokrzyżował plany, ale faktycznie, w tym drugim filmie jest to dużo mniejsza rola. Ale również zauważalna. Wcielam się tam w przyjaciółkę głównego bohatera. To komedia romantyczna. Główny bohater ma oczywiście perypetie sercowe, a ja jestem jego przyjaciółką

Jest zwiastun nowego kanału TVP Kobieta. 'Czyli jak być perfekcyjną kurą domową i niewolnicą męża'Jest zwiastun nowego kanału TVP Kobieta. "Czyli jak być perfekcyjną kurą domową i niewolnicą męża"

Więcej o: