Doda zdradziła w dniu urodzin o czym marzy. Nowe zawodowe wyzwanie? "Why Not? Trzeba poznawać nowe"

Doda jest jedną z najsłynniejszych piosenkarek polskiego show biznesu. Jej piosenki zna cała Polska. Przez lata zdobyła rzeszę wiernych fanów, którzy chętnie uczestniczą w rozmowach live ze swoją ulubienicą. Ostatnio gwiazda zdobyła się na wielką szczerość. Opowiedziała obserwatorom o swoich najskrytszych marzeniach. Tego się nie spodziewali.

W dniu swoich 37 urodzin, Doda opowiedziała fanom o swoich marzeniach. Jak wiadomo, urodzinowy dzień rządzi się swoimi prawami. Często trafiają do nas refleksje na temat tego, co już zdążyliśmy przeżyć i tego, co nas jeszcze czeka. Dla wielu z nas przyszłość jest wielką tajemnicą i bez problemu pozwalamy na to, by nią pozostała. Doda jednak wie, czego chce i których marzeń może dosięgnąć. Fani byli zaskoczeni jej wyznaniem.

Zobacz wideo Doda zapłakana na ostatniej ze scen swojego filmu

O czym marzy Doda?

Podczas live’u, który Doda zorganizowała z okazji swoich urodzin, padło w jej stronę wiele ważnych pytań. Piosenkarka starała się odpowiadać na wszystkie w bardzo konkretny i zdecydowany sposób. Gdy jeden z fanów zapytał, czym chciałaby zajmować się poza muzyką, gwiazda zdradziła:

Chciałabym sama zagrać w jakimś filmie kostiumowym, ewentualnie w komedii, myślę, że całkiem dobrze pójdzie mi to pisanie książki, bo ja zawsze byłam wspaniała w pisaniu rozprawek, powieści - mam mega wyobraźnie, lekkie pióro, ale akurat ta przygoda literacka będzie taka incydentalna dla mnie, i bardzo chciałabym zagrać w musicalu 

Wszyscy dobrze znamy Dodę – nie ma na nią mocnych. Delikatna, drobna kobieca postać nosi w sobie niesamowicie zdeterminowaną i silną osobowość. Gdy wyznaczy sobie cel, biegnie w jego kierunku aż do końca mety. Właśnie dzięki temu możemy oczekiwać teraz na film „Dziewczyny z Dubaju”, którego jest producentką. Sama też przyznaje, że nie może się doczekać, kiedy do naszych rąk trafi twarda okładka jej autobiografii. To może być wielkie wydarzenie – piosenkarka, choć zawsze szczerze mówiła o tym, co myśli, ma zamiar odsłonić przed nami samą siebie w pełnej okazałości charakteru i przeżyć.  

Jak Doda spędziła swoje urodziny?

Tegoroczne świętowanie urodzin Dody przeniosło się na plaże kolorowego Meksyku. To właśnie tam gwiazda spędzała wyjątkowy dzień i stamtąd odpowiadała na pytania fanów. Piosenkarka przyznaje, że ta podróż wiele ją nauczyła i pozwoliła na powiększenie swojego bagażu doświadczeń. Jak sama mówi:

...choć na początku czułam się dziwnie, z godziny na godzinę było mi lepiej. A na koniec w ogóle postanowiłam, że następne wakacje lecę w nieznane samemu. Why Not? Trzeba poznawać nowe, a sami siebie poznawać się boimy
Więcej o: