Selin Sezgin już w niczym nie przypomina swojej postaci z "Elif". Prywatnie jest prawdziwą piękność

Serial "Elif" wciągną w swoją zawiłą fabułę miliony widzów. Jest pełen dramatów, wzruszających zwrotów akcji i pięknych kobiet. Serialowa mama głównej bohaterki to nieszczęśliwa, uciemiężona kobieta, która zaciekle walczy o kontakt z córką. Czy Selin Sezgin, aktorka wcielająca się w jej rolę, utożsamia się ze swoją postacią? Prywatnie jest zupełnie inna.

Każdego wieczoru miliony osób w całej Polsce zasiada przed telewizorami z zapartym tchem - co przyniesie kolejny odcinek „Elif”, co jeszcze może się wydarzyć? Turecki serial zdobył rzeszę fanów. Nieszczęśliwa i dramatyczna historia małej dziewczynki wzrusza, ekscytuje i oburza. Melek Simsek, matka głównej bohaterki, budzi w widzach wiele kontrowersyjnych uczuć – jedni ją kochają, drudzy nienawidzą. Czy Selin Sezgin, aktorka wcielająca się w jej rolę, jest choć trochę podobna do swojej postaci? Okazuje się, że prywatnie turecka gwiazda w niczym nie przypomina Melek.

Zobacz wideo "Osiecka". Serial TVP o legendzie polskiej piosenki [ZWIASTUN]

Melek Simsek – jak potoczyły się losy nieszczęśliwej matki Elif?

Melek Simsek to postać, której wielu telewidzów nie rozumie. Jest nieszczęśliwa, pogubiona i uciemiężona. Gdy nie została zaakceptowana przez rodzinę swojego męża, Kenana, postanowiła odejść i samotnie wychować córkę. Wyszła za mąż za brutalnego Veysela, a gdy okazało się, że jest poważnie chora, oddała Elif na wychowanie Ayse. Ta zaprowadziła dziewczynkę do rezydencji Kenana. Losy skomplikowanego życia bohaterów serialu "Elif" możemy śledzić od poniedziałku do piątku na kanale TVP1.

Selin Sezgin prywatnie w niczym nie przypomina serialowej Melek

Ta skomplikowana i niespotykana historia przyciągnęła rzeszę fanów. Wielu z nich zastanawiało się, jaka jest prywatnie aktorka, której przyszło grać rolę nieszczęśliwej matki. Selin Sezgin przyznaje, że w życiu prywatnym w niczym nie przypomina swojej serialowej postaci. Turecka aktorka uwielbia uspakajającą jogę, i rzetelnie śledzi najnowsze smaczki świata fashion. Uwielbia bawić się modą i stawia sobie w tej kwestii wiele wyzwań. Jest także wielką miłośniczką wszelkiego rodzaju sportu. Jednak jej serce zdobył przede wszystkim zwierzak domowy, kot, czym zawsze chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

 

W rolę Melek wciela się od 2014 roku. Tak trudna i paradoksalna postać była dla Selin wielkim wyzwaniem. Co więcej, to właśnie w serialu „Elif’ postawiła swoje pierwsze kroki na planie filmowym. Tureccy widzowie byli zachwyceni tym, jak dobrze poradziła sobie z nowym doświadczeniem zawodowym. Aktorka często podkreśla swoją wielką, siostrzaną przyjaźń z małą dziewczynką, która odrywa postać Elif, Isabellą Damla Güvenilir. Turecki serial otworzył przed nią wrota do wielkiej kariery.

Więcej o: