Patrycja Szreder schudła po ciąży 17 kg. Fani są zachwyceni jej metamorfozą."Piekna motywacja"

Patrycja Szreder pochwaliła się efektami swojego pociążowego powrotu do sylwetki. Na ostatnim zdjęciu na Instagramie wygląda rewelacyjnie. Fani są zachwyceni - szukają w gwieździe motywacji do zmian również w swoim życiu.

Patrycja Szreder niedawno została mamą. Gwiazda długo walczyła o to, aby wrócić do sylwetki sprzed ciąży i sumiennie dzieliła się swoimi działaniami na Instagramie. Niedawno pojawiło się na nim zdjęcie ukazujące finał jej wielkiej metamorfozy. Udało jej się schudnąć aż 17 kg. Fani są pod wielkim wrażeniem.

Zobacz wideo Jak zrzucić brzuch po ciąży?

Patrycja Szreder schudła 17 kg – jak to osiągnęła?

Patrycja Szreder jest jedną z gwiazd popularnego programu „Googlebox. Przed telewizorem”. Na jej Instagramie coraz częściej możemy oglądać zdjęcia z kilkumiesięcznym synkiem,  Aleksandrem. Podczas ciąży gwiazda sporo przytyła. Jak sama mówi, przez długi czas dzielnie walczyła o powrót do dawnej formy. Ćwiczenia, dieta i sumienność pozwoliły jej na regularne oglądane spektakularnych efektów. Niedawno Patrycja pochwaliła się zdjęciem, na którym pokazała fanom swoją wielką metamorfozę – udało jej się zgubić aż 17 kg.

Teraz vs 9 miesiąc ciąży +17kg. Cel + ciężka praca + konsekwencja + cierpliwość + determinacja = satysfakcja! Niemożliwe jest łatwiejsze niż myślisz  - podpisała zdjęcie
 

Sylwia Bomba Sylwia Bomba przeszła metamorfozę. Gwiazda zrzuciła ponad 30 kg. Fani są zachwyceni

Na odpowiedź fanów nie trzeba było długo czekać. Wszyscy z zachwytem komentowali efekty determinacji i sumienności gwiazdy:

Cudowna kobieta
Jak to możliwe?
Wow super, jakie ćwiczenia robiłaś?
Super, gratuluję, ja w ciąży przytyłam 15kg, schudłam 22kg także jak się chce to się da
Zazdroszczę takiego płaskiego brzuszka u mnie idzie opornie chociaż bardzo się staram.
Dużo biegam jest dieta i wgl ale jakoś ten brzuszek nadal ma jakiś tam tłuszczyk.
Piekna motywacja

Czym są probiotyki? Co jeść, aby schudnąć bez efektu jo-jo? Zdrowe nawyki żywieniowe a odchudzanie

Patrycja urodziła synka przez cesarskie cięcie. Jak sama przyznaje, kilkumiesięczne i regularne ćwiczenia z trenerem personalnym, nie pozwoliły na pojawienie się na jej ciele żadnych rozstępów. Jeszcze jakiś czas temu powiedziała na jednym instagramowych live'ów:

Przytyłam 17 kilogramów. Może nie było po mnie aż tak bardzo widać. Natomiast teraz zostało mi jeszcze 6 kilogramów i z dnia na dzień widzę, że jest coraz lepiej!
Więcej o: