Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży. Jak się czuje?

Agnieszka Włodarczyk i jej partner, Robert Karaś, odebrali pozytywny wynik testu na koronawirusa. Będąca w zaawansowanej ciąży aktorka poinformowała o tym fanów na Instagramie. Jak się czuje?

Agnieszka Włodarczyk jest niezwykle aktywna na swoich mediach społecznościowych. Niedawno ujawniła światu swój związek z Robertem Karasiem, z którym spędziła ostatnie tygodnie na jednej z indonezyjskich wysp. Po powrocie do Polski para otrzymała pozytywny test na koronawirusa. Aktorka spodziewa się właśnie narodzin pierwszego dziecka. Czy nic jej nie zagraża?

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa. Jak się zaraziła?

Po powrocie z Indonezji, gwiazda skarżyła się fanom na gorsze samopoczucie. W końcu, wraz z partnerem, zdecydowali się na wykonanie testu na koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny.

No i przez ten zatkany nos i złe samopoczucie postanowiłam zrobić test – napisała na swoim Instagramie Agnieszka - Latali na drugi koniec świata, a zarazili się w Polsce. Uważajcie na siebie #covid #kwarantanna #izolacja

Małgorzata Rozenek robi porządki w garderobie. Henio skradł całe show! 'To najlepsze co dziś widziałam' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek robi porządki w garderobie. Henio skradł całe show! "To najlepsze, co dziś widziałam"

 

Gwiazda spędziła ostatnie dni na jednej z indonezyjskich wysp. Te wakacje były jej bardzo potrzebne. Przez cały pobyt czuła się doskonale.

Miałam ogromne szczęście, że pierwszy trymestr spędziłam na wyspie, oddychając świeżym powietrzem bez ograniczeń, jedząc owoce prosto z drzewa i jeżdżąc na rowerze. Myślę, że lepszego początku ciąży nie mogłam sobie wymarzyć – wyznała fanom.

Agnieszka Włodarczyk wkrótce urodzi swojego pierwszego potomka. Na szczęście para przechodzi chorobę dosyć łagodnie. Na zdjęciu widzimy uśmiechnięte twarze, które nie wskazują na poważne powikłania. Pod ich postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy życzyli gwiazdom szybkiego powrotu do zdrowia. Nie zabrakło wśród nich także celebrytów, którzy chcieli dodać Agnieszce i Robertowi odrobiny wsparcia. Pojawił się odzew m.in. od Małgorzaty Rozenek – Majdan i Beaty Sadowskiej.

Więcej o: