Halle Berry chwali się córką. Nahala Aniela Aubry jest już nastolatką. Podobna do mamy?

Córka Halle Berry, Nahala Aniela Aubry, jest już nastolatką. Z okazji jej urodzin, modelka opublikowała na swoim Instagramie bardzo osobisty post. Odziedziczyła urodę po mamie?

Halle Berry jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet na całym świecie, a z roku na rok wygląda coraz piękniej. Czy to możliwe, że specjalnie dla niej czas zatrzymał swoje wskazówki? Na to wygląda. Niedawno na instagramie modelki pojawił się bardzo osobisty post. Jej córka, Nahala, skończyła już 13 lat. Czy na naszych oczach rośnie kolejna wielka gwiazda?

Zobacz wideo Halle Berry pokazała się w skąpym bikini. Co za figura!

Nahala Aniela Aubry – owoc miłości znanej pary Hollywood

Nahala Aniela Aubry jest owocem miłości Halle Berry i modela, Gabiela Aubry. Para poznała się w 2005 roku, podczas pracy na planie reklamy Versace. Trzy lata później na świat przyszła ich córeczka. W 2008 roku Nahala była uznawana za najbardziej urocze dziecko Hollywood. Niestety w wyniku wielu burzliwych sytuacji, związek Halle i Gabriela dobiegł końca. Mimo dramatycznych sytuacji, które miały miejsce po decyzji sądu o przejęcie opieki nad córką przez Halle, para utrzymuje dziś ze sobą dobre kontakty.

Halle Berry chwali się córką. Jest podobna do mamy?

Halle Berry jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych. Często dzieli się z fanami urywkami ze swojego życia i chętnie opowiada o zawodowej codzienności. Niedawno na jej Instagramie pojawił się bardzo osobisty post. Opublikowała zdjęcie, które do tej pory znajdowało się jedyne w osobistym archiwum modelki. Jej córka, Nahala, właśnie skończyła 13 lat. Z tej okazji Halle postanowiła złożyć jej publiczne życzenia:

Nieważne, ile razy mówię jej, że ją kocham, kocham ją bardzo. Wszystkiego najlepszego z okazji 13. urodzin, Nahla Boo
 

Modelka otworzyła przed nami drzwi do swoich uczuć. Tak wzruszające wyznanie miłości nie mogło pozostać bez cienia wzruszeń i komentarzy. Pod postem pojawiło się mnóstwo odpowiedzi od fanów, którzy wylewali na kobiety falę komplementów:

Ale jesteście do siebie podobne. Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Wszystkiego najlepszego!
Nie wierzę, że ten czas tak szybko leci. Sto lat dla Twojej córki.
To Twoja mała kopia. Jestem oczarowana wpisem, świetna fotografia. Sto lat!
Więcej o: