Ewa Farna ze swoim synkiem na próbie przed koncertem w Czechach. "Rozczulający widok" piszą fani

Ewa Farna opublikowała zdjęcie ze swoim dwuletnim synkiem. Fani są zachwyceni rozczulającą fotografią matki i dziecka. Ich uwagę szczególnie zwróciły włosy chłopczyka.

Ewa Farna od dwóch lat jest mamą małego Artura. Regularnie chwali się fanom swoim synkiem, ale stara się zachować odrobinę prywatności. Jego twarz zazwyczaj nie ukazuje się na kadrach. Wokalistka zaraz po porodzie wróciła do swojej pracy i od tej pory łączy karierę zawodową z macierzyństwem. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które rozczuliło fanów.

Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

Ewa Farna chwali się na Instagramie dwuletnim synkiem  

Synek Ewy Farny i Martina Chobota pojawił się na świecie w czerwcu 2019 roku. Od tego czasu słynna wokalistka stara się pogodzić ze sobą karierę i macierzyństwo. I choć z pewnością mierzy się z bardzo trudnym zadaniem, wszystko wskazuje na to, że radzi sobie z nim świetnie. Mimo że jej konto na Instagramie nie ukazuje jakiejkolwiek prywatności, każde nowe zdjęcie z synkiem wywołuje wśród fanów falę rozkoszy.

 

Z powodu wybuchu pandemii, mnóstwo gwiazd straciło możliwość na realizowanie swoich dotychczasowych planów. Branża muzyczna została pozbawiona szansy na koncertowanie, a wszelkie zaplanowane imprezy zostały rychło odwołane. Niedawno Ewa miała jednak okazję wziąć udział w czeskim festiwalu online. Na jedną z prób zabrała Artura. Gwiazda opublikowała zdjęcie, które podpisała:

Próba dźwięku po meega długim czasie. Dziś w Czechach biletowany online festiwal z widokiem na Pragę. Synku, to moja praca. To są inni ludzie. To jest świat poza domem. Więcej niż połowę życia dzieciak spędził w lockdownie, mam nadzieje, ze już niedługo będzie nam dane bardziej się socjalizować, poznawać siebie w kontekście kolektywu, to przecież dla dzieci takie ważne.

Fani byli zachwyceni fotografią wokalistki. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów skierowanych w stronę mamy i synka. Szczególną uwagę obserwatorów przykuła fryzura chłopca, która wydaje się być bardzo bujna. Czyżby włosy odziedziczył po mamie?  Pozytywnych reakcji nie dało się zliczyć:

Rozczulający widok
Artur, jaki już duży chłopczyk!
Bujna fryzura po mamie!
Jakie to urocze! 
Więcej o: