Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę. Nowa fryzura dodała jej lekkości i uroku. Fani są zachwyceni

Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na ostre cięcie. Jej delikatnie falowane włosy poszły w niepamięć. Nowa fryzura zachwyciła fanów. Gwiazda wygląda przepięknie! Long bob po raz kolejny zdał egzamin na szóstkę.

Katarzyna Skrzynecka jest w ostatnim czasie bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami z projektów, w których prężnie działa. Tym razem zaskoczyła fanów nowym wyglądem. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie fryzurą, która zdecydowanie odjęła jej lat. Ta metamorfoza zachwyca.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę. Nowa fryzura zachwyca fanów

Instagram Kasi obserwuje przeszło ponad 150 tysięcy osób. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z obserwatorami nowinkami ze swojego życia. Niedawno opublikowała zdjęcie, które wywołało falę komplementów. Gwiazda postawiła na wielką metamorfozę. Delikatny long bob i bardzo modna w tym sezonie grzywka dodała jej lekkości i dziewczęcego uroku.

 

Dotychczasowe zmiany w wyglądzie Kasi dotyczyły warunków pracy aktorskiej. Z każdą nową rolą dostosowywała się do aspektów wizerunkowych postaci, w które się wcielała. Jest przyzwyczajona do zmian, choć dla nas zawsze pozostanie związana z przepięknym, słonecznym blondem. Okazuje się, że ponadczasowa grzywka także była elementem charakteryzacji. Pod zdjęciem pojawił się krótki komentarz gwiazdy:

W każdym nowym spektaklu, w każdej nowej postaci wygląda się nieco inaczej... Im "inniej", tym lepiej. Oto Alice. Przebiegła, acz czarująca Francuzka z wdziękiem serwująca sekwencję kłamstewek swojemu mężowi, tym samym wyciągając sprytnie od niego... Jego grzeszki.

I choć fryzura okazała się być tylko iluzją stworzoną na potrzeby spektaklu „Kłamstwo”, trzeba przyznać, że Kasia wygląda fenomenalnie. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani zachwycali się nowym lookiem aktorki:  

 Ta fryzura Panią odmładza.
Piękny kolor włosów. Ślicznie Pani wygląda!
Rewelacja i ten kolor... pięknie!
Pięknie Pani z taką grzywką - możemy przeczytać pod zdjęciami.
Więcej o: