Doda chce zostać reżyserką. Gwiazda zakochała się w branży filmowej. Czy to początek nowej kariery?

Doda co rusz zaskakuje nas swoim nowym obliczem. Tym razem wokalistka postanowiła sprawdzić się jako producentka filmowa i jak się okazuje, nie ma zamiaru na tym poprzestać. Gwiazda zastanawia się nad pójściem do szkoły filmowej.

W ostatnim czasie wiele słyszy się na temat nowego filmu w reżyserii Marii Sadowskiej, „Dziewczyny z Dubaju”.  Dlaczego zdobył tak duży rozgłos? Przede wszystkim z powodu gorących nazwisk, które z pewnością przewiną się podczas napisów końcowych. Produkcja powstała pod skrzydłami Dody, miała mieć swoją premierę już w styczniu 2021 roku. Okazało się jednak, że film nie jest jeszcze gotowy.

Zobacz wideo Doda zapłakana na ostatniej ze scen swojego filmu

Doda producentką filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Czy piosenkarka pójdzie do szkoły reżyserskiej?

Niedawno na Instagramie Dody pojawił się post poświęcony jej najnowszemu projektowi, „Dziewczyny z Dubaju”. Aktorka wiele razy podkreślała, że reżyseria to coś, w czym od zawsze chciała spróbować swoich sił:

Współreżyserowałam wszystkie swoje teledyski, do wszystkich napisałam scenariusz, tak samo jak i do moich tras koncertowych. Ale żeby myśleć o tym na poważnie, przekonali mnie ludzie, których spotkałam na planie filmu

Margaret ma nową fryzurę! Efektem końcowym metamorfozy pochwaliła się na swoim Instagramie Margaret ma nową fryzurę. Za wizytę u fryzjera zapłaciła fortunę. Efekt?

Jak się okazało, gwiazda nie tylko rozpoczęła swoją wielką przygodę w pracy nad filmem, ale także zdobyła mnóstwo nowych przyjaźni. Kasia Sawczuk i Paulina Gałązka stały się jej bliskie jak siostry. Aktorki namawiają piosenkarkę do tego, by spróbowała swoich sił w branży filmowej. Jak czytamy:

Kasia Sawczuk i Paulina Gałązka wciąż namawiają mnie na szkołę reżyserską, ale boję się, że przedsmak mojego talentu można już zobaczyć na naszych zdjęciach w tym poście.
 

Maria Sadowska o współpracy z Dodą na planie filmowym

Mimo wszelkich obaw piosenkarki, jej ciężka praca została bardzo doceniona. Marysia Sadowska w rozmowie z Plejadą podkreśla, że kobiecy power i determinacja pozwoliły jej na owocną i pełną inspiracji współpracę z Dodą:

Naprawdę sobie chwalę współpracę, my się świetnie z Dorotą dogadałyśmy. Tak jak ja wierzę, we współpracę z kobietami, w solidarność i kobiecy power, że zwycięży, że się gdzieś przeciśnie na ekran. Na pewno będziecie to czuć. Nas z Dodą tak samo dużo łączy, jak dzieli. Wszystko to, co nas dzieli, bardzo dobrze zrobiło dla tego filmu. Jeśli robisz film z ludźmi, którzy tylko się z tobą zgadzają i mówią „tak, tak, tak świetnie" to jest bez sensu. Natomiast to jest bardzo fajne, jak masz dwa zupełnie różne podejścia. My z Dodą pochodzimy z dwóch różnych światów artystycznych i to jest bardzo ciekawe, że my się gdzieś uzupełniamy w tym.

Modne ubrania 2021 - sukienki na wiosnę

Więcej o: