Antek Królikowski przeszedł wielką metamorfozę. "Wyglądasz jak Bradley Cooper" piszą fani

Antek Królikowski zaskoczył fanów zdjęciem na Instagramie. Aktor przeszedł totalną metamorfozę. Długie włosy i broda zupełnie odmieniły jego rysy twarzy, a fani dopatrują się podobieństwa do Bradley'a Coopera. Zaskoczył was?

Antek Królikowski nigdy nie był najaktywniejszym aktorem w social mediach - choć zdarzało się, że chwalił się fanom swoimi nowymi projektami. Po burzliwym i głośnym rozstaniu z Joanną Opozdą, zupełnie wycofał się z życia publicznego. I choć podobno para znów jest razem, na temat ich związku słychać jedynie medialną ciszę. Niedawno na Instagramie aktora pojawiło się zdjęcie, które zaskoczyło fanów. Antek przeszedł totalną metamorfozę. Dlaczego zdecydował się na tak wielką zmianę?

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Antek Królikowski wygląda jak Bradley Cooper. Skąd ta zmiana?

Mimo że w ostatnim czasie Antek wycofał się odrobinę w cień, jego życie zawodowe nie zwalnia. W ostatnim czasie grał głównie w filmach Patryka Vegi i wszystko wskazuje na to, że ta droga trwa dalej – choć to nic pewnego. W środę na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie w zupełnie nowym wydaniu. Dłuższe włosy i broda zaskoczyły fanów. Jedni widzą w nim podobieństwo do ojca, Pawła Królikowskiego, inny do Bradley’a Coopera, a jeszcze inni do samego Jezusa!

Vega robi film o Jezusie?
Wyglądasz jak Bradley Cooper. Jest ogień.
Pora na kolejne wcielenia. I bardzo dobrze. Szufladka to zły pomysł dla aktora. Ja się cieszę.
Ale bujne włosy. Bradley Cooper polish version.
 

Okazuje się, że nowy image aktorka wynika z projektu filmowego, który już wkrótce ma pojawić się w polskiej kinematografii. Krótko ścięte włosy Antka zastąpiła peruka - wygląda naprawdę szałowo. Aktor podpisał zdjęcie wieloma hasztagami, które miały nakierować fanów na odpowiednie tory: 

#nowylook #nowyja #nowyfilm #antonikrólikowski

I choć szczegóły nowej produkcji nie są jeszcze znane, trzeba przyznać, że zapowiada się naprawdę obiecująco. Antek Królikowski w wydaniu "Narodziny gwiazdy"? Jesteśmy na tak. A co wy myślicie o jego metamorfozie? 

Więcej o: