Karolina Szostak przeszła kolejną metamorfozę. Nowa fryzura prezenterki zachwyciła fanów!

Karolina Szostak lubi nas zaskakiwać. Zaledwie parę dni temu pochwaliła się fanom swoim modnym long bobem i grzywką. Tym razem zdecydowała się na krok dalej. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Spontaniczne cięcie prezenterki zachwyciło wszystkich fanów.

O Karolinie Szostak zrobiło się głośno już w 2016 roku, kiedy to prezenterka rozpoczęła swoją wielką przygodę z odchudzaniem. Dzięki diecie dr Dąbrowskiej udało jej się zrzucić aż 30 kg bez żadnego efektu jo-jo. Od tego czasu jej sylwetka wygląda perfekcyjnie, a wiele kobiet szuka w niej inspiracji do wprowadzenia w swoim życiu radykalnych zmian. Niedawno na Instagramie Karoliny pojawiło się zdjęcie, które było zwiastunem kolejnych modyfikacji w jej wyglądzie. Nowa fryzura zachwyca fanów. Prezenterka zdecydowała się na najmodniejsze cięcie na 2021 rok.

Zobacz wideo Karolina Szostak zmieniła fryzurę. "Tak sobie dzisiaj zaszalałyśmy"

Karolina Szostak ma nową fryzurę. Wygląda obłędnie

Krótki bob z delikatną curtain bangs, czyli grzywką – zasłonką to najmodniejsza propozycja cięcia w tym roku. Zdecydowało się na nie wiele wielkich gwiazd. Tym razem przyszła pora także na Karolinę Szostak. Prezenterka lubi zaskakiwać swoich fanów. Zaledwie kilkanaście dni wcześniej chwaliła się swoim nowym long bobem. Dwie metamorfozy w tak krótkim czasie? Spontaniczne decyzje mają swój urok.

Krótki bob to według @vogue.polska najmodniejsza fryzura sezonu #dziękuję @aleksandraoleczekhairstylist to był Twój spontaniczny pomysł – napisała pod zdjęciem
 

Obserwatorzy byli zachwyceni nową odsłoną swojej ulubienicy. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów skierowanych w stronę gwiazdy:

Ślicznie Pani wygląda w tej długości! Bardzo młodzieńczo i stylowo
Najpiękniejsza polska reporterka
Bardzo ładnie cięcie, ale również kolor jest super

To miła odmiana po fali hejtu, która wylała się na Karolinę zaraz po tym, gdy opublikowała informacje o swoim szczepieniu przeciwko Covid- 19. Ludzi burzyli się na wieść o tym, że prezenterka będzie szczepiona Pfizerem, podczas gdy głównym prekursorem była wówczas AstraZeneka.

Przeraża mnie nienawiść ludzi i milion teorii spiskowych. Zarejestrowałam się w terminie dostępnym dla wszystkich, dzisiaj dostałam telefon i przyznaję poraża mnie fala hejtu, który na mnie się wylał - odpowiedziała na nieprzychylne komentarze.

Avanti24.pl - produkty do włosów, które uwielbiają gwiazdy

Więcej o: