Netflix po raz kolejny pozbywa się niektórych produkcji. Które filmy już wkrótce znikną z platformy?

Netflix ogłosił usunięcie ze swojej platformy kolejnych dziesięciu topowych filmów i seriali. Już wkrótce będziemy musieli pożegnać się z takimi produkcjami, jak "Oaza Oscara", "Deep Undercover Collection" czy "Kod Annie Parker". To ostatni dzwonek, aby nadrobić filmowe zaległości.

Netflix pędzi przez życie jak szalony i uwielbia zmiany. Wraz z kolejnymi miesiącami na platformie pojawia się tysiące kultowych nowości. Niestety, każdy medal ma dwie strony. Wraz z przybyciem nowych produkcji, musimy żegnać się z tymi, które znaliśmy do tej pory. Jedne licencje się zaczynają, drugie kończą – life is life. Platforma znowu zaczyna porządki w swojej bibliotece. Które filmy i seriale już wkrótce z niej znikną?

Zobacz wideo Pierwsza polska komedia romantyczna dla Netflixa. "Miłość do kwadratu" [ZWIASTUN]

Co wkrótce zniknie z Netflixa? "Deep Undercover Colletion” to nie wszystko

Choć bywały chwile, kiedy z platformy ubywało znacznie więcej produkcji, każda strata jest bolesna. Netflix zdecydował się na rezygnację z dziesięciu filmów i seriali. Jeśli macie je na swojej liście, koniecznie się pospieszcie. Od 20 lutego możemy nie mieć już okazji ich nadrobić.

Jeśli jesteście fanami filmów dokumentalnych, a jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć A week in Watss, warto będzie to nadrobić. Film opowiadający o grupie studentów obdarowanych przez prywatne szkoły oficerskie jest pierwszy na liście znikających produkcji. Kolejną pozycją będzie słynny kryminał z 2018 roku, Assassination Natio. Historia czterech dziewczyn, publikujących poufne informacje na temat miastowej społeczności zmrozi krew w żyłach nawet najtwardszego kinomaniaka.

Z platformy zniknie także film w klimatach westernuDamulka. Jeśli kochacie Roberta Pattisona,  może się okazać, że zyskacie nie tylko dwie godziny w towarzystwie świetnej fabuły, ale także nienajgorszych widoków. Będziemy musieli pożegnać się także z Bloodrayne – Krwawą Rzeszą, trzecią częścią opowieści o przygodach Rayne, pół człowieka- pół wampirzycy oraz słynnym dramatem, Kod Annie Parker.

Które filmy znikną z Netlixa 21 lutego 2021?

  • Życzliwe podróże / The Kindness Diaries (2019) – data usunięcia: 21.02.2021
  • Norweski speed / Borning (2014) – data usunięcia: 21.02.2021 
  • Nowe przygody Lucky Luke’a / The New Adventures of Lucky Luke (2001) – data usunięcia:    28.02.2021
  • Oaza Oscara / Oscar’s Oasis (2010) – data usunięcia: 14.03.2021 
  • Deep Undercover Collection (2017) – data usunięcia: 16.03.2021 
Więcej o: