Dzień Chłopaka 2019. Jaki prezent kupić?

Dzień Chłopaka już w poniedziałek, więc jest to ostatni czas na to, by kupić swojemu koledze lub partnerowi drobny prezent. Jaki upominek podarować z okazji tego święta? Sprawdź nasze propozycje.
Zobacz wideo

Dzień Chłopaka wypada w tym roku w poniedziałek 30 września. Chociaż nie jest to święto oficjalne, tylko zwyczajowe, to wiele młodych osób chce świętować ten dzień. Innym świętem, które w sposób szczególny wyróżnia panów, jest także Dzień Mężczyzny, który przy wsparciu Organizacji Narodów Zjednoczonych obchodzony jest w większości krajów 19 listopada. W Polsce data tego wydarzenia przypada 10 marca, jest ono jednak o mniej popularne, niż wrześniowy Dzień Chłopaka.

Dzień Chłopaka 2019. Jaki prezent kupić swojemu znajomemu lub chłopakowi?

Zgodnie z tradycją w Dzień Chłopaka dziewczyny wręczają drobne prezenty swoim kolegom ze szkoły czy studiów. Dodatkowo tego dnia organizowane są zawody lub konkursy, a chłopcom składane są życzenia. Jaki prezent warto kupić koledze z okazji tego święta?

Popularnym pomysłem i sprawdzonym bez względu na wiek są słodycze. Młodszym chłopcom wręczane są także zabawki czy książki. Większy problem pojawia się w przypadku bardziej dorosłych chłopców czy partnerów, którzy także chcą być tego dnia docenieni. Najlepszą formą pokazania tego, jacy są ważni, będzie wybór prezentu, który odpowiada zainteresowaniom przyszłego obdarowanego.

Większość chłopców na pewno ucieszy się z upominku muzycznego lub elektronicznego. Bez wątpienia spodobają mu się nowe słuchawki, case na telefon, powerbank, najnowsza gra komputerowa, przenośny głośnik czy inne gadżety. Dodatkowo można sprezentować mu koszulkę z jego ulubionym zespołem, bilety do kina lub na koncert ciekawego zespołu. Ciekawym pomysłem są także plakaty przedstawiające jego ulubione miejsce, film, zespół muzyczny albo samodzielnie przygotowany kolaż ze wspólnymi zdjęciami.

Więcej o: