"Piszę ze szpitala, przy mojej piersi leży synek... Jurek, dajecie czadu! Róbcie to dalej. Z naszą pomocą, bo bez tego trafi nas szlag" [LIST]

Przez ostatnie 25 lat dzięki pieniądzom zebranym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy udało się uratować miliony ludzi. Między innymi nowo narodzonego synka pani Dominiki. Szczęśliwa mama nie może w tym roku osobiście pomóc w zbiórce pieniędzy dla fundacji. Postanowiła podziękować wszystkim ludziom, którzy wspierają WOŚP.

Chciałabym podziękować Wam, ludziom dobrego serca, których połączył Jurek i chęć niesienia dobra w tych ponurych czasach, za wszystko, co robicie bez względu na przeciwności losu.

Piszę do Was ze szpitala, przy mojej piersi leży mój drugi synek. Urodził się przedwcześnie, a jego małe ciałko zmagało się z ogromnym zakażeniem. Uratowała go czujność lekarzy z tarnobrzeskiego szpitala i sprzęt z czerwonym serduszkiem.

Od dwóch dni jest poza inkubatorem, a ja nie mogę oderwać od niego wzroku. Dziękuję w każdej chwili, że mogę go przytulić. Dziękuję, że żyje, a jego stan się polepsza. Cały oddział pełen jest sprzętu z czerwonymi serduszkami. Wiem też, że wyżej na oddziale dziecięcym, gdzie byłam kilka razy ze starszym synem, też jest go mnóstwo.

Jurku, jeszcze kilka lat temu ja i mój mąż graliśmy z Wami. Później nadeszły inne obowiązki, ale w dalszym ciągu, co roku jesteśmy z Wami. Dajecie czadu! Dajecie tyle dobra! Róbcie to dalej. Z naszą pomocą, bo bez tego trafi nas szlag. Mój trzyletni synek mówi, że 15 stycznia będzie z tatą i serduszkami!

Pozdrawiamy wszystkich ciepło!
Dominika

AKCJA "ŻYJĘ DZIĘKI WOŚP". Chcesz podzielić się swoją historią?

Z okazji 25-lecia Orkiestry chcemy wraz z nimi podziękować Jurkowi Owsiakowi i wszystkim Wam, którzy co roku ratujecie życie innych, wrzucając do puszki choćby symboliczną złotówkę.

Chcesz podzielić się swoją historią? Napisz do nas: wosp@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy i przekażemy Jurkowi Owsiakowi.

Więcej historii osób, którym pomógł WOŚP, możesz poznać tutaj:

"Jako ośmiolatka oglądałam w TVP pierwszy finał WOŚP. Nie sądziłam, że będę Wam tyle zawdzięczać" [LIST]

"Gdyby nie szpitalny sprzęt pochodzący z akcji Jurka Owsiaka, dziś moich dzieci by nie było. Dziękuję!" [LIST]

"Żyję dzięki WOŚP..." To mogło spotkać każdego z nas, a trafiło akurat na nich

Więcej o:
Komentarze (15)
"Piszę ze szpitala, przy mojej piersi leży synek... Jurek, dajecie czadu! Róbcie to dalej. Z naszą pomocą, bo bez tego trafi nas szlag" [LIST]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • navaira

  Oceniono 10 razy 8

  Coś, co mnie cieszy, to że im bardziej TVPiS i ogólnie ta cała banda próbuje obrzydzić, tym więcej kasy zbiera WOŚP. W zeszłym roku na lotnisku spotkałem wolontariuszy i oddałem im wszystkie złotówki, jakie miałem, a potem wytłumaczyłem mężowi, że właśnie dokonałem aktu politycznego buntu :> Pisuary są za głupie, żeby zrozumieć, że najlepszym sposobem, żeby ludzie dali MNIEJ byłoby, gdyby sami się włączyli w akcję, a TVPiS transmitowała na okrągło i co 30 sekund podawała nowe kwoty. I żeby pan od podpisywania, premierka Szydło i Kaczkodan co chwila mówili, że rząd popiera i się ogromnie cieszy.

 • vomitorium1

  Oceniono 10 razy 8

  "Dobro to nie jest wiedza, to jest czyn."
  (romain rolland)

 • fcheck

  Oceniono 5 razy 5

  Wbrew niezdrowym opiniom pomagamy dalej. Malkontenci jak się zestarzeją zmienią diametralnie optykę. Gwarantowane. Tymczasem pomagamy na - Wspieram.to/wosp - juz dzis dolacz do 💓 wirtualnego serca 💓 i pomóż dzieciom i starszym

 • japka_putina

  Oceniono 15 razy 5

  Z tymi milionami uratowanych ludzi, to ktoś popłynął, ale swoją drogą warto byłoby spokojnie oszacować, ile dzieciaków przeżyło dzięki WOŚP.

 • misiaszm

  Oceniono 5 razy 3

  Można się spierać o aborcje in vitro, i inne sprawy, ale stosunek PiS do WOŚP świadczy tylko o jednym. CI LUDZIE SĄ ŹLI, TAK PO PROSTU, DOBREMU CZŁOWIEKOWI KRYTYKA WOŚP NIE PRZEJDZIE PRZEZ GARDŁO. PAMIĘTAJCIE PIS TO ZŁO, SZATAN PRZEBRANY ZA OWCĘ.

 • plkpolak

  Oceniono 12 razy -10

  Zobaczcie, wystarczy poszczuć na Kościół i PiS aby zebrać więcej. Ciekawe ile Owsiak by zbierał gdyby nie atakował Kościoła i PiSu.

 • antybandzior

  Oceniono 12 razy -10

  miliony uratowanych, a nie setki milionów? co jeszcze za bzdury wypiszecie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX