84-latek dla żony nauczył się robić makijaż. Powód wzrusza i pokazuje, czym jest prawdziwa miłość

84-letni Des, specjalnie dla swojej małżonki, o dwa lata młodszej Mony, pobrał profesjonalne lekcje makijażu. Staruszek zrobił to, aby móc malować swoją ukochaną, która niedowidzi na jedno oko.

Mona Mannahan, 82-letnia staruszka z Irlandii ma problemy ze wzrokiem i niedowidzi na jedno oko. Z tego powodu nie jest wstanie wykonywać najprostszych czynności, takich jak np. makijaż. Z pomocą przychodzi jej mąż Des, z którym Mona jest już 56 lat! To własnie specjalnie dla niej 84-letni Des postanowił, że zrobi profesjonalny kurs makijażu. Jak powiedział, tak zrobił.

Urodzinowy makijaż

Des wpadł na ten pomysł, kiedy wspólnie z Moną, przed jej urodzinami, odwiedzili wizażystkę, która miała zrobić staruszce makijaż na urodzinową imprezę. Des przyglądając się pracy profesjonalistki, zapytał, czy może spróbować. Tak zaczęła się jego przygoda z makijażem. Des przeszedł profesjonalny kurs makijażu, żeby móc malować swoją ukochaną, kiedy będzie taka potrzeba.

To wszystko z miłości do Mony. Des pragnął, żeby jego ukochana, pomimo fizycznych ograniczeń, wciąż mogła czuć się piękna i kobieca. Jak wychodzi mu malowanie żony? Zobaczcie sami!

Oboje z Moną wyznają zasadę, że "mniej, znaczy lepiej". Taki jest też makijaż wykonywany przez 84-latka: bardzo subtelny i kobiecy.

I tak Des zaczyna od podkładu, potem podkreśla policzki, rzęsy i usta żony. Make up Desa, zrobił takie wrażenie, że parę zaproszono na specjalistyczne warsztaty z makijażu prowadzone przez wizażystę Kim Kardashian.

Filmik o Monie i Desie rozczulił już miliony osób. Materiał opublikowany na Facebooku BBC wyświetlono już prawie 20 milionów razy!

To cię zainteresuje:

Ewa Minge pokazuje zdjęcie sprzed ćwierć wieku. Tak wygląda bez retuszu. Fani: Nogi jak petarda

Janda pokazała czarno-białe zdjęcie z młodości z papierosem i nagimi ramionami. Fani: Genialna

W jakim wieku seks jest najlepszy? [LEPSZY SEKS]

Więcej o: