Fryzury - trendy na jesień 2019. Lista 5 największych hitów wśród stylizacji włosów

Fryzury - trendy na jesień 2019. Szukasz modnej stylizacji włosów? Już nie musisz. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy listę pięciu najgorętszych trendów w stylizacji włosów.
Zobacz wideo

Fryzury - trendy na jesień 2019. Lato powoli dobiega końca, a ty zastanawiasz się, jakie fryzury będą modne po wakacjach? Już nie musisz szukać. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy listę pięciu najgorętszych trendów, jeżeli chodzi o fryzury na jesień 2019. Znajdą coś dla siebie zarówno osoby, które nie boją się zaszaleć, jak również te, które wolą bardziej spokojne i klasyczne fryzury, które nie rzucają się w oczy.

Fryzury - trendy na jesień 2019. Krótkie fryzury

Dla wszystkich pań, które planują po wakacjach obciąć swoje włosy, mamy bardzo dobrą wiadomość. Krótkie fryzury znowu będą modne! Powróciły do łask już przed wakacjami, ale dalej będą jednym z najgorętszych trendów w fryzurach. Najbardziej popularni projektanci lansują odważne i dość ekstrawaganckie cięcia na tzw. chłopczycę. Ale również kobiety, które preferują jednak bardziej subtelne fryzury, znajdą coś dla siebie. Wśród trendów na jesień 2019 znajdują się również krótkie fryzury, sięgające do ucha.

Fryzury - trendy na jesień 2019. Fryzury damskie

Jakie są najgorętsze trendy na jesień 2019, jeżeli chodzi o fryzury damskie? Po pierwsze, fale, które powinny być niedbałe, wyglądem przypominające te, rozwiane przez wiatr. Drugim hitem wśród najmodniejszych fryzur na jesień 2019 są grzywki. Te również powinny być w lekkim nieładzie. Zaś najmodniejszym kolorem włosów na jesień 2019 jest rose bronze. Tutaj kolorem podstawowym jest jasny brąz, na który naniesiony jest baleyage z różowymi pasmami w różnych odcieniach.

Fryzury - trendy na jesień 2019. Fryzury męskie 

Nie zapominamy również o mężczyznach. Wśród trendów na jesień 2019 prym wiodą dwa typy męskich fryzur. Pierwsza z nich to bardzo krótko obcięte boki oraz tył. Do tego dłuższe włosy na środku głowy. Taka fryzura jest bardzo efektowna i pozwala przy tym na wiele różnych ułożeń, dzięki czemu można uzyskać różnorodny efekt końcowy. Drugim trendem wśród fryzur męskich na jesień 2019 jest tzw. licked back, czyli klasyczny zaczes. Wszystkie włosy zaczesane są do tyłu: na płasko lub z lekkim uniesieniem. 

Fryzury - trendy na jesień 2019. Fryzura bob

Fryzura na tzw. boba pasuje praktycznie każdemu i nie wychodzi z mody. Wśród trendów na jesień 2019 lansowany jest bob w nieco dłuższej wersji - long bob. Taka fryzura może mieć kilka wariantów. Prosty przedziałek i włosy zaczesane na jedną stronę, może występować w wersji asymetrycznej, z grzywką lub bez. Dobrze wygląda zarówno na prostych, jak i kręconych włosach. 

Fryzury - trendy na jesień 2019. Fryzury ślubne

Sezon na śluby wciąż trwa, dlatego wśród naszych propozycji trendów na jesień 2019 nie mogło zabraknąć fryzur ślubnych. Na topie nieustannie są eleganckie koki ślubne. Mogą być bardziej subtelne, bądź też bardziej rzucające się w oczy np. z bardzo popularnymi ostatnio ozdobnymi spinkami. Modne wśród fryzur ślubnych są również te w stylu boho.

Więcej o: