Krótkie włosy - fryzury codzienne. Nie wiesz, jak się czesać? Sprawdź najmodniejsze fryzury przy półdługich włosach

Krótkie włosy - fryzury codzienne. Stajesz przed lustrem i nie masz pomysłu na uczesanie się? Podpowiadamy, które fryzury dla półdługich włosów są teraz najbardziej modne. Do tego proste i bardzo twarzowe.
Zobacz wideo

Krótkie włosy - fryzury codzienne. Masz krótkie włosy i skończyły Ci się pomysły na czesanie się? Nie martw się. Mamy dla ciebie kilka propozycji na codzienne fryzury. Są bardzo proste, szybkie do zrobienia, wygodne, a przede wszystkim bardzo efektowne. I co więcej: znajdują się w wśród najbardziej gorących trendów na jesień 2019.

Krótkie włosy z grzywką - fryzury codzienne

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczek krótkich włosów. Są one wśród najgorętszych trendów na jesień 2019. Można je nosić zarówno gładkie, wyprostowane, jak również lekko falowane. Do tego bardzo modna jest grzywka, przy czym najlepiej, aby była ułożona w lekkim nieładzie. 

Krótkie włosy - damskie fryzury codzienne

Jeżeli masz krótkie włosy i szukasz idealnej fryzury na co dzień, polecamy tzw. boba. Pasuje praktycznie każdemu i nie wychodzi z mody. Wśród trendów na jesień 2019 lansowany jest bob w nieco dłuższej wersji - long bob. Taka fryzura może mieć kilka wariantów. Prosty przedziałek i włosy zaczesane na jedną stronę, może występować w wersji asymetrycznej, z grzywką lub bez. Dobrze wygląda zarówno na prostych, jak i kręconych włosach. 

Krótkie blond włosy - fryzury codzienne

Krótkie blond włosy są jednocześnie bardzo wygodne, ale również i stylowe. W dodatku taka fryzura odmładza. Warto jednak pamiętać, że jeśli masz dość ciemny kolor włosów i chcesz go przefarbować na blond, najlepiej udać się do sprawdzonego fryzjera. Na pewno nie chcesz mieć zielonego odcienia pukli, podczas domowego farbowania ich. Krótkie włosy są równie seksowne i kobiece, jak długie.

Krótkie kręcone włosy - fryzury codzienne

Jeżeli masz krótkie, proste włosy, może warto dla odmiany postawić na kręcone? Fale są hitem wśród najbardziej modnych fryzur na jesień 2019. Najbardziej popularne są te niedbałe, wyglądem przypominające rozwiane przez wiatr. Taki efekt możesz sama uzyskać w bardzo prosty sposób. Wystarczy po umyciu włosów związać je w warkoczyki, wysuszyć i z takimi pójść spać. Rano rozpuść je i ciesz się delikatnymi, modnymi falami.

Krótkie włosy do ramion - fryzury codzienne

Krótkie włosy do ramion, inaczej półdługie, są najbardziej uniwersalne i pasują praktycznie każdemu, niezależnie od wieku, kształtu twarzy czy postury. Mając takie włosy można szaleć z codziennymi fryzurami. TUTAJ możesz zobaczyć nasze propozycje.

Więcej o: