Fale na włosach - trendy na jesień 2019. Jak uzyskać najmodniejszą fryzurę w tym sezonie?

Fale na włosach - trendy na jesień 2019. Chcesz wiedzieć, jak uzyskać jedną z najmodniejszych fryzur w tym sezonie? Podpowiadamy, jak i czym zrobić lekkie fale na włosach.
Zobacz wideo

Fale na włosach - trendy na jesień 2019. Lato powoli dobiega końca, a ty zastanawiasz się, jakie fryzury będą modne po wakacjach? Już nie musisz szukać. Sprawdziliśmy. Jedną z najmodniejszych fryzur będą fale na włosach. Dzięki nam dowiesz się, jak je uzyskać: szybko i w bardzo prosty sposób.

Fale na włosach - trendy na jesień 2019. Jak zrobić lekkie fale na włosach trendy na jesień 2019

Przejrzeliśmy trendy na jesień 2019. Wśród najczęściej pojawiających się propozycji były niedbałe fale. Wyglądem mają przypominać te rozwiane przez wiatr. Taki efekt możesz sama uzyskać w bardzo prosty sposób. Wystarczy po umyciu włosów związać je w warkoczyki, wysuszyć i z takimi pójść spać. Rano rozpuść je i ciesz się delikatnymi, modnymi falami.

Fale na włosach - trendy na jesień 2019. Czym zrobić fale na włosach trendy na jesień 2019

Czym najlepiej zrobić fale na włosach? Wszystko zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać. Podstawowym i szybkim w użyciu narzędziem jest lokówka. Jeśli wybierzesz urządzenie o większej średnicy, uzyskasz naturalny wygląd - włosy będą delikatnie pofalowane. Zaś dzięki cienkiej lokówce będziesz mieć bardziej wyraziste i mocne loki. Również prostownica bardzo dobrze sprawdzi się w roli lokówki. Fale na włosach można także uzyskać przy pomocy wałków, papilotów, termoloków oraz suszarki z dyfuzorem.

Fale na włosach - trendy na jesień 2019. Jak zrobić lekkie fale na półdługich włosach trendy na jesień 2019

Lekkie fale na półdługich włosach można uzyskać w bardzo prosty, tani i szybki sposób. Wystarczy użyć suszarki do włosów i zwykłej plastikowej butelki.

Jak zakręcić loki przy użyciu butelki? Instrukcja krok po kroku:

  1. Najpierw odetnij górną część butelki (najlepiej, żeby była to butelka co najmniej litrowa - na tyle duża, żeby bez problemu zmieściły się do niej włosy).
  2. Mniej więcej na środku butelki wytnij podłużny otwór.
  3. Do butelki włóż pasmo włosów.
  4. Do wyciętego otworu przyłóż suszarkę i tak susz włosy przez kilka chwil.
  5. Powtarzaj ten proces z kolejnymi pasmami.
 

Fale na włosach - trendy na jesień 2019. Jak szybko zrobić fale na włosach trendy na jesień 2019

Jeśli nie masz za dużo czasu i chcesz szybko zrobić fale na włosach, możesz użyć standardowej lokówki bądź też prostownicy. Jak zrobić piękne skręty przy pomocy tego drugiego urządzenia? Złap pasmo włosów do ręki, wsadź je między płytki prostownicy, następnie przyciśnij je i zawijaj w zewnętrzną stronę. Powoli przesuwaj prostownicę w dół, cały czas zawijając. Przy końcówkach włosów przytrzymaj je na dłużej. Gotowe!

Fale na włosach - trendy na jesień 2019. Jak zrobić fale na włosach do ramion trendy na jesień 2019

Fale na włosach do ramion najlepiej uzyskać przy pomocy suszarki z dyfuzorem. Dzięki tej specjalnej nakładce będziesz miała nie tylko piękne skręty, ale dodatkowo jeszcze większą objętość włosów.

Więcej o: