Jaka jest najmodniejsza fryzura na jesień 2019? Collarbone bob, czyli przedłużona wersja klasyki

Collarbone bob to najmodniejsza fryzura na jesień 2019. Jest to odmiana klasycznego boba, tylko w nieco przedłużonej wersji.
Zobacz wideo

Collarbone bob jest najmodniejszą fryzurą na jesień 2019 - tak wynika z naszego przeglądu najnowszych trendów na nadchodzący powakacyjny sezon. Lato powoli dobiega końca, a ty zastanawiasz się, jakie fryzury będą teraz modne? Już nie musisz szukać. Collarbone bob pasuje bowiem praktycznie każdemu, zarówno do prostych, jak również do kręconych włosów. W dodatku jest to bardzo kobieca fryzura i prosta do ułożenia.

Collarbone bob będzie najmodniejszą fryzurą na jesień 2019

Fryzura na tzw. boba pasuje praktycznie każdemu i nie wychodzi z mody - jest ponadczasową klasyką. Jednak wśród trendów na jesień 2019 lansowany jest bob w nieco dłuższej wersji, w której włosy sięgają do obojczyków. Stąd właśnie nazwa collarbone bob (collarbone oznacza w języku angielskim obojczyk).

Collarbone bob będzie najmodniejszą fryzurą na jesień 2019 - różne wersje

Collarbone bob może być ułożony na kilka różnych wariantów. Może to być prosty przedziałek i włosy zaczesane na jedną stronę. Może też występować w wersji asymetrycznej, z grzywką lub bez. Dobrze wygląda zarówno na prostych, jak i kręconych włosach. Przy takim cięciu ważne jest jednak, aby przód był nieco dłuższy niż tył. Wśród trendów na jesień 2019 najbardziej modny jest collarbone w wersji nieco "bałaganiarskiej", czyli swobodnie opadające pasma włosów, w lekkim nieładzie i pofalowane.

Collarbone bob - jak pielęgnować najmodniejszą fryzurę na jesień 2019?

Collarbone bob nie wymaga jakiejś szczególnie pielęgnacji. Ważne jest dobre obcięcie. Poza tym po każdym myciu włosów powinno nakładać się odżywkę (do spłukiwania bądź też nie). Raz w tygodniu warto zafundować sobie maskę. Najlepiej potrzymać ją przez ok. 30 minut, z założonym na głowę ręcznikiem. Ciepło dodatkowo aktywizuje działanie maski.

Collarbone bob - jaki wybrać kolor włosów do najmodniejszej fryzury na jesień 2019? 

Jakie będą modne kolory włosów na jesień 2019? Fanki naturalnych i subtelnych odcieni pukli zdecydowanie będą miały w czym wybierać. Ekstrawaganckie i odważne kolory włosów zejdą teraz na dalszy plan. Tej jesieni królować będą subtelne refleksy, czyli tzw. lowlights, do tego ciepłe balejaże oraz chłodne ombre. Jeżeli chodzi o modne kolory włosów, trendy na jesień 2019 opierają się na naturalności i subtelnych odcieniach. 

Więcej o: