Trendy na jesień 2019. Jaka fryzura będzie najbardziej modna? Przedziałek na środku powraca do łask

Jakie włosy będą modne jesienią? Fryzura z przedziałkiem na środku jest hitem wśród trendów na jesień 2019. Warto jednak wiedzieć, że nie każdemu pasuje.
Zobacz wideo

Fryzura z przedziałkiem na środku znów wraca do łask i będzie modnym trendem na jesień 2019! Przez jakiś czas prym wiodły włosy z przedziałkiem umiejscowionym z boku głowy. Jednak teraz nadszedł czas na zmiany i powrót do ponadczasowej klasyki. Warto jednak wiedzieć, że taka fryzura z przedziałkiem na środku nie pasuje każdemu.

Fryzura z przedziałkiem na środku modnym trendem na jesień 2019 - komu pasuje?

Przedziałek na środku jest fryzurą, która wymaga proporcjonalnych rysów twarzy. Wszelkie asymetrie, zbyt wysokie czoło czy za duży nos mogą być jeszcze bardziej widoczne przy takim uczesaniu. Warto pamiętać, że jeśli nosimy przedziałek na środku, włosy nie powinny mocno przylegać do głowy i czoła. Taka fryzura dodatkowo wyostrza rysy twarzy i sprawia, że ta wygląda na bardziej okrągłą. Dobrym rozwiązaniem jest lekkie unoszenie włosów u nasady np. susząc je głową w dół bądź też regularne przeczesywanie ich palcami u nasady. W ten sposób uzyskamy lekką fryzurę.

Fryzura z przedziałkiem na środku dobrze prezentuje się z grzywką, która jest hitem wśród najbardziej modnych trendów na jesień 2019. Powinna być jednak ułożona w lekkim nieładzie. Przedziałek na środku głowy dobrze wygląda również z dłuższą grzywką, która delikatnie rozchodzi się na boki w kierunku kości policzkowych.

Fryzura z przedziałkiem na środku hitem na jesień 2019. Co jeszcze jest wśród modnych trendów?

Dla wszystkich pań, które planują po wakacjach obciąć swoje włosy, mamy bardzo dobrą wiadomość. Krótkie fryzury znowu będą modne! Powróciły do łask już przed wakacjami, ale dalej będą jednym z najgorętszych trendów w fryzurach. Najbardziej popularni projektanci lansują odważne i dość ekstrawaganckie cięcia na tzw. chłopczycę. Ale również kobiety, które preferują jednak bardziej subtelne fryzury, znajdą coś dla siebie. Wśród trendów na jesień 2019 znajdują się również krótkie fryzury, sięgające do ucha. Jakie są najgorętsze trendy na jesień 2019, jeżeli chodzi o fryzury damskie? Po pierwsze, fale, które powinny być niedbałe, wyglądem przypominające te, rozwiane przez wiatr. 

Przedziałek na środku bardzo dobrze prezentuje się na jednej z najmodniejszych fryzur tej jesień, czyli na collarbone bob. Co to takiego? To przedłużona wersja klasyki. Fryzura na tzw. boba pasuje praktycznie każdemu i nie wychodzi z mody - jest ponadczasową klasyką. Jednak wśród trendów na jesień 2019 lansowany jest bob w nieco dłuższej wersji, w której włosy sięgają do obojczyków. Stąd właśnie nazwa collarbone bob (collarbone oznacza w języku angielskim obojczyk).

Więcej o: