Szukasz modnej fryzury na wesele? Poznaj trendy 2019 - najlepsze propozycje dla krótkich i długich włosów

Wybierasz się na ślub i wesele i nie wiesz, jak się uczesać? Podpowiadamy, które fryzury będą najbardziej modne zgodnie z trendami na 2019 rok. Znajdą coś dla siebie zarówno posiadaczki długich, jak również krótkich włosów.
Zobacz wideo

Szukasz modnej fryzury na wesele? Poznaj najbardziej gorące trendy 2019. Lato już powoli dobiega końca, ale sezon na śluby i wesela wciąż trwa w najlepsze! W tym wielkim dniu nie tylko państwo młodzi chcą wyglądać efektownie. Również goście pragną prezentować się jak najlepiej.

Przeglądasz niezliczone liczby stron internetowych w poszukiwaniu inspiracji wśród najbardziej modnych fryzur na wesele zgodnie z trendami 2019 i wciąż nic nie możesz znaleźć? Nie martw się. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy kilka prostych wskazówek, dzięki których twoja fryzura na wesele będzie jedną z najbardziej modnych. I to niezależnie od tego, czy masz krótkie, czy długie włosy.

Modne fryzury na wesele. Trendy 2019 - krótkie włosy

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczek krótkich włosów. Są one wśród najgorętszych trendów na jesień 2019. Można je nosić zarówno gładkie, wyprostowane, jak również lekko falowane. Do tego bardzo modna jest grzywka, przy czym najlepiej, aby była ułożona w lekkim nieładzie.

Masz krótkie włosy i szukasz modnej fryzury na wesele? Dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie tzw. collarbone bob, czyli odmiana klasycznego boba, tylko w nieco przedłużonej wersji. Fryzura ta może być ułożona na kilka różnych wariantów. Może to być prosty przedziałek i włosy zaczesane na jedną stronę. Może też występować w wersji asymetrycznej, z grzywką lub bez. Dobrze wygląda zarówno na prostych, jak i kręconych włosach. Jeśli wybierasz się na wesele, dodatkowo przypnij do włosów dużą, ozdobną spinkę, która jest obecnie wielkim hitem.

Modne fryzury na wesele. Trendy 2019 - długie włosy

Posiadaczki długich włosów mają trochę większe pole do popisu, jeżeli chodzi o modne fryzury na wesele. Niesłabnącą popularnością cieszą się koki w różnym wydaniu. Są bardzo praktyczne, wygodne i pasują zarówno do długich, jak również do półdługich włosów, krótkich oraz prostych. Można z nich zrobić swobodny, trochę niedbały kok np. upiąć go z luźnego warkocza. Może być również w wersji bardzo uporządkowanej przy gładko zaczesanych włosach, jak np. u baletnicy.

Jeżeli chodzi o modne fryzury na wesele, obowiązują dwie podstawowe zasady. Po pierwsze, jeśli nasz ubiór jest bardzo efektowny, fryzura powinna być już bardziej skromna. I odwrotnie. Po drugie, fryzura na wesele musi być dobrze utrwalona, aby przetrwała tańce i zabawę do samego rana.

Więcej o: