Fryzury półdługie na jesień 2019. Modne fryzury dla półdługich włosów na nadchodzący sezon

Jakie fryzury będą modne jesienią 2019 roku? Dla niektórych może to być zaskoczenie, ale w nadchodzącym sezonie, królować będą półdługie włosy w odcieniach rudości, co można było dostrzec na światowych pokazach mody.
Zobacz wideo

W nadchodzącym sezonie, najmodniejszą długością włosów będzie zdecydowanie ta do ramion. Takie cięcie włosów świetnie prezentuje się niemal u każdej kobiety. Fryzury półdługie podkreślają rysy twarzy, a co najważniejsze nie wymagają czasochłonnego układania, na które na co dzień nie ma zwyczajnie czasu. Jeśli chcesz wpisywać się w najnowsze trendy, zainspiruj się modnymi fryzurami Emmy Stone, Lany Del Rey czy Amy Adams. Oto modne fryzury dla półdługich włosów.

Fryzury półdługie na jesień 2019 - w stylu retro

Retro loki w stylu lat 60.? Jesienią 2019 mówimy im zdecydowane tak! Półdługie włosy świetnie wyglądają we fryzurach, które były modne kilka dekad temu. Zmysłowe loki i fale, z w nadchodzącym sezonie znów będą wyglądać niezwykle stylowo.

Włosy półdługie jesień 2019 - grzywka 

W trendach na nadchodzącą jesień pojawia się również grzywka, która powraca do łask. Ten typ strzyżenia można było dostrzec podczas pokazów mody największych światowych marek. Taka fryzura musi być dopasowana do naszego kształtu twarzy, dzięki czemu podkreśli oprawę oczu i nada charakteru.

Fryzury półdługie na jesień 2019 - prosto i gładko 

Gładkie włosy zawsze wyglądają stylowo. To klasyka i elegancja w czystej postaci. Nic więc dziwnego, że taka stylizacja włosów często wybierana jest przez gwiazdy na czerwony dywan. Decydując się na gładką fryzurę można postawić na taką z przedziałkiem na środku, albo boku - wówczas fryzura nabierze bardziej minimalistycznej formy.

Włosy półdługie jesień 2019 - long bob

Fryzura w której niemal każdy wygląda korzystnie? Bez dwóch zdań jest to long bob. To cięcie nigdy nie wychodzi z mody i królować będzie także jesienią 2019. Dodatkowym plusem tej fryzury jest to, że świetnie prezentuje się zarówno na prostych, jak i kręconych czy lekko pofalowanych włosach, dzięki czemu nie trzeba poświęcać mnóstwa czasu na ich codzienną stylizację.

Więcej o: