Fryzury do pracy. Jakie będą najbardziej modne upięcia włosów w sezonie jesień-zima 2019? Podpowiadamy

Szukasz modnej fryzury do pracy? Poznaj najbardziej modne upięcia włosów w sezonie jesień-zima 2019. Mamy propozycje zarówno dla posiadaczek krótkich, jak również długich pukli.
Zobacz wideo

Codziennie rano przed wyjściem do pracy masz ten sam problem, czyli nie wiesz, jak się uczesać? Dress code narzuca pewne zasady i zwyczaje nie tylko jeśli chodzi o ubiór, ale również i fryzury oraz makijaż. Nie oznacza to jednak, że jesteś skazana na nudną i smutną fryzurę do pracy. Dowiedz się, jak się uczesać, aby wyglądać odpowiednio do okazji, ładnie i modnie - zgodnie z trendami na jesień 2019.

Fryzury do pracy. Modne upięcia w sezonie jesień-zima 2019 - długie włosy

Fryzury do pracy powinny być przede wszystkim eleganckie, ale też wygodne, trwałe i niezbyt skomplikowane do zrobienia. Rano bowiem, kiedy spieszymy się, liczy się każda minuta. Dla pań o długich lub półdługich włosach dobrymi rozwiązaniami są:

  • kucyki,
  • warkocze,
  • upięcia,
  • koki.

Są to modne fryzury, do tego proste i szybkie do ułożenia. Na koniec warto takie włosy spryskać lakierem, aby je utrwalić. Dzięki temu nie będziesz musiała robić poprawek w ciągu dnia w pracy. Wśród modnych fryzur dla włosów półdługich, które idealnie nadają się do pracy, są zmysłowe loki i fale w stylu retro.

Modne fryzury do pracy na sezon jesień-zima 2019 - krótkie włosy

Masz krótkie włosy i nie wiesz, jak czesać się do pracy? Postaw na collarbone bob. To najmodniejsza fryzura na jesień 2019. Co to takiego? To odmiana klasycznego boba, tylko w nieco przedłużonej wersji. Jest bardzo prosta do ułożenia (tutaj liczy się przede wszystkim odpowiednie cięcie) i pasuje praktycznie każdemu.

Pamiętaj, że podstawą schludnej i profesjonalne fryzury są czyste i zdrowo wyglądające włosy. Po wakacjach ich kondycja może być mocno nadwyrężona. Pod wpływem słońca, wiatru i słonej wody, włosy stają się suche oraz łamliwe. Jak zatem zadbać o włosy po lecie, by odzyskały siłę i blask? Zainwestuj w delikatny szampon, odżywkę po każdym ich myciu oraz maskę, którą powinnaś stosować minimum raz w tygodniu. Warto również spróbować olejowania włosów. To nieoceniony sposób na dogłębne odżywienie, wzmocnienie i nawilżenie włosów. Na taki zabieg olejowania włosów warto poświęcić czas 2-3 razy w tygodniu, a efekty będą naprawdę spektakularne. Jest to obowiązkowy punkt pielęgnacji włosów po lecie. Więcej o: