Modne krótkie fryzury. Poznaj najlepsze inspiracje na jesień 2019

Fryzury z krótkich włosów. Masz krótkie włosy i wciąż narzekasz na nudę i monotonię? Skończ z tym! Dzięki nam poznasz najbardziej modne fryzury z krótkich włosów zgodne z trendami na jesień 2019.
Zobacz wideo

Jesteś posiadaczką krótkich włosów, codziennie stajesz przed lustrem i nie nie masz pomysłu na to, jak się uczesać? Nie martw się. Podpowiadamy, które fryzury dla krótkich włosów są teraz najbardziej modne i zgodne z trendami na jesień 2019. Do tego proste i szybkie do zrobienia, wygodne oraz bardzo twarzowe. Poznaj najlepsze inspiracje na jesień 2019.

Modne fryzury z krótkich włosów. Inspiracje na jesień 2019 - proste włosy

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczek krótkich włosów. Są one wśród najgorętszych trendów na jesień 2019. Można je nosić zarówno gładkie, wyprostowane, jak również lekko falowane. Do tego bardzo modna jest grzywka, przy czym najlepiej, aby była ułożona w lekkim nieładzie. 

Jeżeli masz krótkie włosy i szukasz idealnej fryzury na co dzień, polecamy tzw. boba. Pasuje praktycznie każdemu i nie wychodzi z mody. Wśród trendów na jesień 2019 lansowany jest bob w nieco dłuższej wersji - long bob. Taka fryzura może mieć kilka wariantów. Prosty przedziałek i włosy zaczesane na jedną stronę, może występować w wersji asymetrycznej, z grzywką lub bez. Dobrze wygląda zarówno na prostych, jak i kręconych włosach

Modne fryzury z krótkich włosów. Inspiracje na jesień 2019 - kręcone włosy

Jeżeli masz krótkie, proste włosy, może warto dla odmiany postawić na kręcone? Fale są hitem wśród najbardziej modnych fryzur na jesień 2019. Najbardziej popularne są te niedbałe, wyglądem przypominające rozwiane przez wiatr. Taki efekt możesz sama uzyskać w bardzo prosty sposób. Wystarczy po umyciu włosów związać je w warkoczyki, wysuszyć i z takimi pójść spać. Rano rozpuść je i ciesz się delikatnymi, modnymi falami.

Jeżeli zaś masz naturalnie kręcone włosy, pamiętaj, że wymagają one szczególnej pielęgnacji. Z czego to wynika? Przede wszystkim z  ich nierównej struktury. Dodatkowo mają również tendencję do odchylania łusek, przez co łatwo tracą wilgoć, wysychają i tracą połysk. Włosy kręcone są delikatne i podatne na uszkodzenia. Dlatego też należy je myć bardzo delikatnie, najlepiej używając do tego szamponu dla kręconych włosów. Na koniec warto spłukać je strumieniem chłodnej wody - w ten sposób łuski włosów będą domknięte. Posiadaczki kręconych włosów powinny używać kosmetyków dedykowanych dla nich.

Więcej o: