Fryzury półdługie Dowiedz się, jakie fryzury będą modne w sezonie jesień/zima 2019

Jakie fryzury do ramion będą modne w sezonie Jesień 2019? Masz włosy o długości do ramion i nie wiesz, jak się czesać? Nie przejmuj się. Z naszego tekstu dowiesz się, jakie fryzury będą modne w sezonie jesień/zima 2019.
Zobacz wideo

Włosy do ramion to jedna z najbardziej bezpiecznych opcji. Są uniwersalne i pasują każdemu bez względu na wiek, kształt twarzy, wzrost czy figurę. Znudziła ci się już twoja fryzura? Nie martw się. Podpowiadamy posiadaczkom włosów do ramion (inaczej półdługich), jakie fryzury będą modne w sezonie jesień-zima 2019.

Włosy do ramion. Jakie fryzury będą modne w sezonie jesień/zima 2019? Collarbone bob

Włosy do ramion podkreślają rysy twarzy, a co najważniejsze nie wymagają pracochłonnego układania, na które na co dzień zwyczajnie nie ma czasu. Jedną z najmodniejszych fryzur w nachodzącym sezonie jesień/zima 2019 będzie collarbone bob. Co to takiego? Jest to po prostu przedłużona wersja klasyki, czyli standardowego boba - włosy sięgają do obojczyków. Stąd właśnie nazwa collarbone bob (collarbone oznacza w języku angielskim obojczyk). Największym atutem tej bardzo kobiecej fryzury jest jej uniwersalność oraz łatwość w ułożeniu. Collarbone bob pasuje bowiem praktycznie każdemu, zarówno do prostych, jak również do kręconych włosów.

Collarbone bob może być ułożony na kilka różnych wariantów. Może to być prosty przedziałek i włosy zaczesane na jedną stronę. Może też występować w wersji asymetrycznej, z grzywką lub bez. Dobrze wygląda zarówno na prostych, jak i kręconych włosach. Przy takim cięciu ważne jest jednak, aby przód był nieco dłuższy niż tył. Wśród trendów na jesień 2019 najbardziej modny jest collarbone w wersji nieco "bałaganiarskiej", czyli swobodnie opadające pasma włosów, w lekkim nieładzie i pofalowane.

Włosy do ramion. Jakie fryzury będą modne w sezonie jesień/zima 2019? Do łask powraca styl retro oraz klasyka

W sezonie jesień/zima 2019 do łask powraca styl retro. Co to oznacza dla posiadaczek włosów do ramion? Modne loki w stylu lat 60. Półdługie włosy świetnie wyglądają we fryzurach, które były modne kilka dekad temu. Zmysłowe loki i fale, z w nadchodzącym sezonie znów będą wyglądać niezwykle stylowo.

Nie tylko loki są obecnie na fali. Modne są również gładkie włosy, które zawsze wyglądają stylowo. To klasyka i elegancja w czystej postaci. Nic więc dziwnego, że taka stylizacja włosów często wybierana jest przez gwiazdy na czerwony dywan. Decydując się na gładką fryzurę można postawić na taką z przedziałkiem na środku, albo boku - wówczas fryzura nabierze bardziej minimalistycznej formy.

W trendach na nadchodzącą jesień pojawia się również grzywka, która powraca do łask. Ten typ strzyżenia można było dostrzec podczas pokazów mody największych światowych marek. Taka fryzura musi być dopasowana do naszego kształtu twarzy, dzięki czemu podkreśli oprawę oczu i nada charakteru. Na sezon jesień/zima 2019 lansowana jest grzywka w nieładzie.

Więcej o: