Fryzury, które nigdy nie wyjdą z mody. Jakie fryzury są niezawodne?

Jak wybrać fryzurę, w której niezależnie od zmieniających się trendów będziesz wyglądać stylowo? Oto kilka uniwersalnych i ponadczasowych cięć, które sprawdzą się u każdej kobiety, niezależnie od typu urody.
Zobacz wideo

Long bob 

Long bob to nie tylko ponadczasowa klasyka, ale także cięcie, które pasuje niemal każdej kobiecie. Dłuższa odsłona boba to również świetny sposób na wyszczuplenie okrągłej twarzy. Minimalistyczne cięcie i włosy sięgające do obojczyków lub linii ramion spowoduje, że pasma będą wyglądać na zdrowsze i znacznie gęstsze.

Długie, delikatnie wycieniowane włosy

Długie, pełne objętości, wycieniowane włosy, to fryzura, która robiła furorę już w latach 90., jednak z biegiem lat nie traci na popularności. Ta wyjątkowo kobieca i modna fryzura, nieustannie wybierana jest przez wiele kobiet na świecie. Ta długość włosów jest charakterystyczna dla takich gwiazd Hollywood jak Blake Lively czy Sarah Jessica Parker, a także Kate Middleton, która od wielu lat stawia właśnie na taką stylizację.

Krótkie cięcie pixie cut

Choć to krótkie cięcie zaczęło zyskiwać popularność już w latach 60., to od tego czasu na stałe wpisała się w kanon kobiecych fryzur. Bez wątpienia jest to propozycja dla odważnych kobiet, które nie boją się diametralnych zmian. Pixie cut najlepiej wygląda u drobnych kobiet o delikatnych rysach twarzy, a stylizować ją można na dwa sposoby - lekko potargać włosy lub elegancko je przygładzić.

 

Romantyczne fale na półdługich włosach

Ta modna fryzura to propozycja nie tylko na wielkie wyjścia, ale również na co dzień. Romantyczne fale są jednym z najbardziej uniwersalnych uczesań, które dodaje im objętości, a w dodatku uważane jest za kwintesencję kobiecości. Nic więc dziwnego, że często zobaczyć ją można u gwiazd na czerwonym dywanie. Dodatkowym atutem jest łatwość wykonania, do którego potrzebna jest jedynie lokówka oraz lakier do włosów. 

Więcej o: