Fryzury średnie. Jakie fryzury będą modne dla średnich włosów? [Trendy Jesień 2019]

Włosy średniej długości, czyli do ramion ponownie są najmodniejszą fryzurą na nadchodzące sezony. Cięcia w stylu long bob są nie tylko ultra kobiece, ale także wyjątkowo twarzowe. Jakie fryzury będą modne dla średnich włosów? Odpowiadamy!
Zobacz wideo

Falowane, z grzywką, cięte jak od linijki lub asymetryczne. Olbrzymi wybór cięć dla średnich włosów powoduje, że każda kobieta znajdzie wymarzoną fryzurę dla siebie. Włosy do ramion to długość, która króluje wśród fryzur damskich na jesień 2019. Na topie jest przede wszystkim long bob - kobiece, bardzo twarzowe i odmładzające cięcie. Jakie fryzury będą modne dla takiej długości włosów?

Modne fryzury na średnie włosy - surferskie fale

Surferskie fale to propozycja zarówno do pracy, jak i podczas urlopu. Nie wymaga ona czasochłonnej stylizacji, a zawsze wygląda efektownie i dodaje zadziornego charakteru. Wystarczy, że wilgotne włosy spryskasz odrobiną soli morskiej i delikatnie wysuszysz. 

Fryzury na średnie włosy - naturalny look

To fryzura nie wymagająca od nas niemal żadnej pracy. Idealnie sprawdzi się u kobiet, które zupełnie nie mają serca do stylizowania swoich włosów. Co trzeba zrobić, by osiągnąć naturalny look? Wystarczy, że zrobisz przedziałek na środku, w końcówki wmasujesz olejek, rozczesz i pozwól im naturalnie wyschnąć.

Modne fryzury włosy średnie - wet look

Wet look to opcja dla kobiet, które dobrze czują się w stylu rockowym. Wet look to fryzura, która nieco przypomina mokre włosy, ale zaczesane do tyłu. Taką fryzurę uzyskasz zaczesując włosy przy użyciu pomady. Jeśli chcesz dodatkowo ją utrwalić, całość spryskaj lakierem do włosów. 

Średnie fryzury - bob z grzywką

Ponadczasowy bob nigdy nie wyjdzie z mody! Najpopularniejszą posiadaczką klasycznego boba z grzywką jest naczelna amerykańskiego wydania czasopisma Vogue - Anna Wintour. Bob jest jedną z najbardziej uniwersalnych fryzur, która wygląda dobrze niezależnie od wieku oraz typu urody kobiet.

Więcej o: