Wheat blond - co to jest? Kolor włosów pszeniczny blond to jeden z hitów jesieni 2019

Wheat blond, czyli pszeniczny blond to jeden z najmodniejszych kolorów włosów. Jest twarzowy, stylowy, a do jego utrzymania nie potrzeba wiele wysiłku. Oto, co musisz wiedzieć o najmodniejszym odcieniu włosów na jesień 2019.
Zobacz wideo

Nie da się ukryć, że wrzesień jest najważniejszym miesiącem w kwestii mody. To właśnie wtedy poznajemy największe trendy zarówno te odzieżowe, jak i urodowe. Jeśli zastanawiasz się, jaki kolor włosów będzie najmodniejszy w nadchodzącym sezonie, spieszymy z odpowiedzią. To właśnie wheat blond, czyli pszeniczny blond będzie hitem jesieni 2019.

Najmodniejsze kolory włosów - wheat blond

Kolor włosów, który będzie wiódł prym wśród jasnych odcieni to mieszanka ciepłych, maślanych pasemek z dodatkiem złotych refleksów. Pszeniczny blond prezentuje się niezwykle naturalnie i świetnie sprawdzi się z wieloma typami urody. Jasne włosy charakteryzują się tym, że odmładzają i sprawiają, że twarz wygląda na bardziej promienną. Jego niewątpliwą zaletą jest również łatwość w jego utrzymaniu. Wheat blond doskonale prezentuje się na długich oraz półdługich włosach i jest idealną propozycją dla kobiet, które cenią naturalne odcienie. 

Pszeniczny blond - największy trend na jesień 2019

Autorem trendu na włosy w kolorze wheat blond jest angielski fryzjer Jack Howard. Na jego Instagramie można zobaczyć mnóstwo wyjątkowych koloryzacji, wśród których wybija się moda na pszeniczny blond. Dzięki swojemu talentowi, który pokazuje na instagramowych fotografiach, Jack Howard zgromadził już ponad 35 tysięcy obserwatorów. 

 

Jak podoba się wam trend na włosy wheat blond? Skusicie się na taką koloryzację?

Więcej o: